Marcin Maciejczak wśród 5 najlepszych wykonań w Voice Kids. Jego występ dalej zachwyca!

2020-07-13 16:55 Maksymilian Kluziewicz
Marcin Maciejczak
Autor: Universal Music Polska

Mimo że od wyemitowania odcinka The Voice Kids z przesłuchaniem Marcina Maciejczaka minęło już pół roku, jego występ wciąż zachwyca publiczność na całym świecie. Nastolatek wielokrotnie doceniany był przez autorów takich kanałów jak The Voice Global czy Best of The Voice Kids. Teraz jego talentem zachwycili się autorzy fanowskiego konta formatu na YouTubie. Więcej na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - występ zwycięzcy trzeciej edycji The Voice Kids podczas Przesłuchań w ciemno do programu wciąż wzbudza wiele emocji. Wykonanie kawałka I'll Never Love Again z repertuaru Lady Gagi po raz kolejny zostało docenione przez zagranicznych fanów formatu The Voice. Dzięki temu występowi, Marcin Maciejczak otworzył sobie wrota do wielkiej kariery. Najpierw w programie, a następnie poza nim. Wystarczyło zaledwie kilka sekund, by w stronę nastoletniego talentu odwrócili się wszyscy jurorzy. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron nie kryli swojego poruszenia. Nastoletni piosenkarz zdecydował jednak, że na dalszych etapach programu chce współpracować z wykonawcą hitu Jesteś. Czas pokazał, że była to dobra decyzja. Marcin Maciejczak otrzymał aż dwa wyróżnienia podczas wielkiego finału, który odbył się w lutym.

Talentem Marcina zachwycili się także zagraniczni internauci. Wykonawca hitu Jak gdyby nic został wielokrotnie doceniony przez autorów takich kanałów jak The Voice Global czy Best of The Voice Kids, które posiadają miliony subskrypcji. Teraz uwzględniono go w rankingu zamieszczonym na profilu The Voice Best.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak w The Voice Kids

The Voice Best to kolejny z kanałów dedykowanych formatowi The Voice Kids. Jego autorzy także tworzą zestawienia najbardziej utalentowanych uczestników ze wszystkich edycji show. W odcinku poświęconym twórczości Lady Gagi nie mogło zabraknąć Marcina i jego I'll Never Love Again. Zobaczcie, w jakim gronie znalazł się polski wokalista.

Najnowsze