Marcin Maciejczak - TEKST piosenki Jak gdyby nic WZRUSZYŁ Dawida Kwiatkowskiego!

2020-02-23 20:57
Marcin Maciejczak - TEKST piosenki Jak gdyby nic WZRUSZYŁ Dawida Kwiatkowskiego!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Marcin Maciejczak - Jak Gdyby Nic (YouTube.com/UniversalMusicPoland) Marcin Maciejczak - TEKST piosenki Jak gdyby nic WZRUSZYŁ Dawida Kwiatkowskiego!

Jak gdyby nic - piosenka zwycięzcy The Voice Kids 3 sprawiła, że na policzkach Dawida Kwiatkowskiego pojawiły się łzy wzruszenia. O czym śpiewa Marcin Maciejczak? Przekonajcie się sprawdzając tekst i znaczenie na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak - tekst piosenki Jak Gdyby Nic pozwoli wam jeszcze lepiej zrozumieć utwór i to, o czym śpiewa zwycięzca The Voice Kids 3. Od początku uważaliśmy, że Marcin Maciejczak to jedno z objawień trzeciej edycji programu stworzonego z myślą o najmłodszych. Wyjątkowy wokal, świetne wyczucie sceny i niespotykana wrażliwość, to cechy, które sprawiły, że w tym kilkunastoletnim chłopaku pochodzącym z malutkiej wsi zakochała się cała Polska. Miłość fanów i słuchaczy była jeszcze większa, gdy podopieczny Dawida Kwiatkowskiego w finale zaprezentował swój pierwszy oficjalny singiel. Młody wokalista za jego sprawą opowiada piękną historię o poznaniu i pokochaniu samego siebie. Tekst JAK GDYBY NIC jest tak mocny i emocjonalny, że Dawid Kwiatkowski pierwszy raz aż tak się wzruszył!

Marcin Maciejczak - piosenka Jak gdyby nic

Marcin Maciejczak marzył o tym, by mieć swój własny singiel. Jak się okazuje ma już utwór, a wkrótce będzie mieć zapewne debiutancką płytę. Zwycięzca The Voice Kids 3 nad piosenką Jak gdyby nic, współpracował z autorami piosenki Superhero - Viki Gabor, czy Anyone I Want To Be - Roksany Węgiel. Mowa o Dominiku Buczkowskim-Wojtaszku i Patryku Kumórze. Niektórzy upatrują się w Marcinie, że będzie reprezentować Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020.

Marcin Maciejczak - TEKST piosenki Jak gdyby nic

Zwrotka 1:
Z sobą bywam sam
Zbyt często niż bym chciał
Ze sobą być

Ulice, deszcz i ja
Po cichu czasem myślę
A w głowie krzyk

Może ktoś za kilka lat
Będzie bliżej mnie niż ja

Refren:
Powiedz czy wysłuchasz mnie
Jak gdyby nic
Przygarniesz mnie
Jak gdyby nic

Opowiem ci kim jestem
Pozwolisz mi zapomnieć już
Każdą z moich ról
Czy wysłuchasz mnie
Jak gdyby nic

Zwrotka 2:
Błądzę w biały dzień
Nocami chłonę czerń
Jak kartki, tusz

Nieczęsto miewam sny
Gdy czuje gdzieś pod skórą
Chłód ich słów

Wiem, że ktoś za kilka lat
Będzie bliżej mnie niż ja

Refren:
Powiedz czy wysłuchasz mnie
Jak gdyby nic
Pokochasz mnie
Jak gdyby nic

Opowiem ci o wszystkim
Nie muszę udawać już
Kogoś kim nie jestem
Czy wysłuchasz mnie

Outro:
Powiedz czy wysłuchasz mnie
Jak gdyby nic
Pokochasz mnie
Takim jakim jestem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze