Marcin Maciejczak - kim jest zwycięzca The Voice Kids 3? Tak wyglądała JEGO droga do finału!

2020-02-23 20:57 kw
Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?
Autor: screen z wideo na YouTube: Maciejczak, Totoszko, Podgórska - "Into You" - Bitwy | The Voice Kids Poland 3 Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?

Za nami trzecia edycja programu The Voice Kids! Po raz kolejny mieliśmy okazję oglądać muzyczną rywalizację między młodymi, uzdolnionymi wokalistami. Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski przemierzyli całą Polskę, aby odnaleźć nietuzinkowe, wokalne talenty, które mają szansę osiągnąć sukces na rynku muzycznym. 22 lutego 2020 roku odbył się wielki finał, podczas którego poznaliśmy laureata The Voice Kids 3. Najlepszy okazał się Marcin Maciejczak. Sprawdźcie, jak wyglądała JEGO droga do finału!

Marcin Maciejczak - kim jest zwycięzca The Voice Kids 3? Tak wyglądała JEGO droga do finału! The Voice Kids za każdym razem udowadnia, że w Polsce nie brakuje muzycznie uzdolnionych dzieci i młodzieży. W każdej edycji pojawiają się prawdziwe wokalne perełki, które mimo młodego wieku, mogą zawojować muzyczny rynek i to nie tylko w Polsce. Pierwszą edycję show wygrała Roksana Węgiel, która dziś jest jedną z najpopularniejszych, młodych wokalistek. Wszystkie jej piosenki to niekwestionowane hity, które zna praktycznie każdy. Drugą odsłonę programu zwyciężyła natomiast Anika Dąbrowska, która siłą swojego głosu zachwyciła nie tylko trenerów, ale również telewidzów. Na Przesłuchania w ciemno do trzeciej edycji show zgłosiło się wielu młodych wokalistów, którzy pragną tak jak Anika i Roksana osiągnąć sukces. Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski mieli niełatwe zadanie, ponieważ musieli wybrać uczestników, którzy powalczą w finale. Wybór był naprawdę trudny, ponieważ poziom edycji był bardzo wysoki. Najlepszy w trzeciej edycji The Voice Kids okazał się Marcin Maciejczak!

Marcin Maciejczak - kim jest zwycięzca The Voice Kids 3?

22 lutego 2020 roku odbył się wielki finał trzeciej edycji programu The Voice Kids. O wygraną w show walczyli: Ala Tracz, Marcin Maciejczak oraz Anastazja Maciąg z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska oraz Ewelina Kozub, które były w ekipie Tomsona i Barona, a także Wiktoria Zwolińska, Natalia Kawalec i Szymon Lubicki z drużyny Cleo. Najlepszy okazał się jednak Marcin Maciejczak i to on został zwycięzcą The Voice Kids 3.

Marcin Maciejczak to trzynastolatek z Bartochowa koło Sieradza. To prawdziwy artysta. Nie tylko śpiewa, ale sam nagrywa i montuje swoje teledyski. Marcin nie wyobraża sobie życia bez muzyki i w przyszłości chciałby występować na największych scenach. Swoją przygodę z The Voice Kids 3 rozpoczął na początku stycznia. W Przesłuchaniach w Ciemno oczarował publiczność i odwrócił trzy fotele wykonując hit I'll Never Love Again, Lady Gagi. Ostatecznie zdecydował, że swoje umiejętności będzie szlifować pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. W Bitwach wykonał utwór Into You, Ariany Grande i pokonał Julię Totoszko oraz Izę Podgórską. W Sing Off zachwycił Dawida Kwiatkowskiego, który zaprosił go do finału programu. W ostatnim odcinku show Marcin zaśpiewał Rise Like a Phoenix z repertuaru Conchity Wurst. To właśnie z nim Dawid postanowił kontynuować przygodę w ścisłym finale. Panowie wspólnie wykonali piosenkę Plan B. Następnie poznaliśmy singiel Marcina Jak Gdyby nic, który zachwycił nie tylko trenerów, ale także widzów, którzy oddawali liczne głosy. To właśnie dzięki temu Marcin został zwycięzcą trzeciej edycji programu The Voice Kids.

Najnowsze