Marcin Maciejczak piosenką Jak Gdyby Nic wygrał The Voice Kids. Teraz usłyszymy ją w bitwach The Voice of Poland

Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/UniversalMusicPolska

Jedenasta edycja show The Voice of Poland trwa w najlepsze. Obecnie widzowie mogą oglądać Bitwy. W najbliższym odcinku członkowie drużyny Edyty Górniak zmierzą się z wyjątkowym utworem. Trenerka wybrała dla nich powiem kompozycję, dzięki której Marcin Maciejczak wygrał The Voice Kids. Kto zaśpiewa balladę Jak Gdyby Nic? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice of Poland - BITWY uczestników to zdecydowanie jeden z najbardziej fascynujących etapów w całym programie. Widzowie z niecierpliwością wyczekują odcinków, w których będą mogli się przekonać, który z uczestników danego trenera okaże się lepszy w muzycznym starciu. Bitwom towarzyszą zarówno łzy szczęścia, jak i smutku. Nie brakuje również wzruszeń. Jednym z najbardziej emocjonalnych momentów kolejnego odcinka The Voice of Poland będzie z pewnością wykonanie piosenki, którą Marcin Maciejczak zaśpiewał na żywo podczas finału programu The Voice Kids. Mowa oczywiście o utworze Jak Gdyby Nic.

Gdyby nie kompozycja Jak Gdyby Nic, Marcin Maciejczak mógłby nie wygrać trzeciej edycji muzycznego show. Co ciekawe, Marcin Maciejczak zdradził w wywiadzie dla ESKA.pl, że początkowo miał śpiewać zupełnie inny kawałek. Jak Gdyby Nic okazało się jednak strzałem w dziesiątkę. Widzowie pokochali balladę, a zrealizowany do niej teledysk ma już blisko 10 milionów odsłon. Czy utwór Marcina Maciejczaka przyniesie szczęście również uczestnikom jedenastej edycji The Voice of Poland?

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

The Voice of Poland 11 - Jak Gdyby Nic

Wszystko wskazuje na to, że fanką talentu zdolnego nastolatka jest sama Edyta Górniak. Wokalistka wybrała bowiem utwór z jego repertuaru dla swoich podopiecznych - Miłosza Mogielskiego i Ignacego Błażejowskiego. Zmagania uczestników na muzycznym ringu będzie można zobaczyć już w tę sobotę, oczywiście w TVP2. Trenerka nie będzie miała łatwego zadania. Nie zabraknie mocnych wzruszeń!  

Najnowsze