Marcin Maciejczak idzie jak burza. Kolejny sukces na koncie nastolatka mówi sam za siebie!

2021-01-07 10:32
Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Nastolatek, który dał się poznać wszystkim w The Voice Kids idzie jak burza. Nowe piosenki, nowe teledyski, a także inne osiągnięcia, cieszą nie tylko jego, ale także fanów artysty. Tym razem Marcin Maciejczak zaskoczył wszystkich. Jego pierwszy teledysk, to prawdziwa petarda!

Marcin Maciejczak to chłopak petarda, a od momentu kiedy wygrał The Voice Kids 3, mówi o nim dosłownie każdy - nie tylko w Polsce, ale też na świecie! To właśnie jego występy z muzycznego show, są najchętniej oglądane w sieci i zawsze wywołują ogromne emocje wśród internautów. 2020 rok zdecydowanie należał do niego! Nie dość, że znalazł się w ścisłej 10-tce najczęściej wyszukiwanych artystów w podsumowaniu Google, to jeszcze zapisał się na liście TOP 5 najchętniej oglądanych występów ze wszystkich światowych edycji formatu The Voice Kids. To wszystko za sprawą jego coveru I'll Never Love Again z repertuaru królowej Lady Gagi.

Marcin Maciejczak choć jest jeszcze bardzo młody, zgromadził obok siebie ogromną rzeszę wiernych fanów. Każdy z nich cieszy się z sukcesów artysty i czeka na więcej. Wielkimi krokami zbliża się jego debiutancki album, który ma pojawić się w połowie 2021, a teraz Marcin świętuje kolejny sukces. Jego pierwszy teledysk okazał się hitem!

Marcin Maciejczak z nowym sukcesem na koncie

Marcin Maciejczak z pewnością jest z siebie mocno dumny! Jego teledysk do pierwszej piosenki Jak Gdyby Nic, przekroczył na YouTube ponad 10 mln wyświetleń! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na muzycznej drodze! 

Marcin Maciejczak wzrusza śpiewając kolędę! Te życzenia bożonarodzeniowe chwytają za serce [TYLKO U NAS]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze