Marcin Maciejczak gwiazdą TikToka! Z tej strony go jeszcze nie znacie

Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak gwiazdą TikToka! Artysta postanowił dołączyć do najpopularniejszego trendu w aplikacji, który stricte dotyczy The Voice Kids 4. Jak wypadł w muzycznym wyzwaniu? Zdaniem wielu osób, wokalista nie ma sobie równych!

Marcin Maciejczak nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! W aplikacji TikTok już od jakiegoś czasu największym wzięciem cieszą się wszystkie trendy powiązane z muzycznym show, czyli z The Voice Kids 4! Jedna z najnowszych muzycznych zabaw, która w słynnej aplikacji kryje się pod hasztagiem #soloczywduecie osiągnęła już ponad 21 milionów wyświetleń! Ten wynik mówi sam za siebie i sprawia, że każdy użytkownik TikToka pragnie do niego dołączyć. Okazuje się, że zrobił to nawet sam Marcin Maciejczak, który jak wiemy już niejednokrotnie udowodnił światu, że potrafi pięknie śpiewać. Mimo to, artysta wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i tym razem postanowił wziąć udział w tym muzycznym wyzwaniu.

Marcin Maciejczak nagrał fanom specjalną, dedykowaną na TikToku wersję swojego utworu Kaja w zupełnie odmienionej aranżacji.  - Obiecałem Wam specjalną wersję Kaja na żywo, chciałem żeby to było coś naprawdę wyjątkowego, oceńcie sami jak wyszło - napisał pod swoim muzycznym, krótkim wystąpieniem w słynnej aplikacji. 

Marcin Maciejczak - TikTok 

Marcin Maciejczak na swoim profilu na TikToku ma niespełna 40 tysięcy fanów. Artysta dzieli się na platformie głównie filmikami pokazującymi jego zawodowe życie. Marcin często śpiewa na TikToku na żywo lub zdradza różne ciekawostki, dlatego warto jest zaobserwować go na jego profilu. 

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu
Najnowsze