Marcelina Lech - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Ma szanse na finał show?

2020-10-17 22:27 kg
Marcelina Lech
Autor: Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja The Voice of Poland trwa! Program po raz kolejny pokazuje, że w Polsce nie brakuje muzycznie uzdolnionych osób. Trenerzy: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron, podczas Przesłuchań w ciemno wybierają najlepszych uczestników, którzy powalczą o wygraną w show. Wśród walczących o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce znalazła się Marcelina Lech. Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11, która ma duże szanse na dojście do finału edycji?

Marcelina Lech - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Ma szanse na finał show? The Voice of Poland to program, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2011 roku. Od samego początku show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, który z zainteresowaniem śledzą muzyczny rozwój uczestników programu. Na początku września 2020 roku wystartowała jedenasta już edycja The Voice of Poland. Tym razem występy uczestników oceniają: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron oraz Michał Szpak. Podczas Przesłuchań w ciemno wyłaniają oni najlepszych uczestników i zapraszają ich do swoich drużyn. Do którego trenera trafiła Marcelina Lech?

Marcelina Lech - kim jest?

Marcelina Lech ma 26 lat i studiuje biotechnologię. 

Marcelina Lech w The Voice of Poland 11

Podczas Przesłuchań w Ciemno Marcelina Lech wykonała utwór A Woman’s Worth. Wykonanie tej niełatwej piosenki zachwyciło Urszulę Dudziak, która zaprosiła uczestniczkę do swojej drużyny. Niestety, Marcelina odpadła w bitwach. Jej rywalką była Martyna Zygadło. 

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze