Mapy Google przestają być darmowe. CENA za korzystanie zwala z nóg!

i

Autor: canva.com Mapy Google przestają być darmowe. CENA za korzystanie zwala z nóg!

Mapy Google przestają być darmowe. CENA za korzystanie zwala z nóg!

2021-09-04 9:10

Jeżeli uwielbialiście słynne Kieruj się na południe, gdy korzystaliście z Google Maps, to być może niedługo zatęsknicie za tym słynnym głosem. Okazuje się, że Google wprowadza opłatę za korzystanie ze swoich usług, a konkretnie chodzi o nawigację. Ile zapłacimy za mapy Google?

Mapy Google przestają być darmowe. To oznacza, że kończy się pewna era w darmowej nawigacji w naszych telefonach komórkowych. Użytkownicy, którzy korzystali do tej pory z usług Google, będą musieli zapłacić sporą cenę za kontynuację korzystania z map. Przypomnijmy, że Google Maps oprócz tego, że nawiguje nas do celu, informuje również o korkach i utrudnieniach na drodze. Wiele osób zastanawia się, co zrobić, aby nadal móc korzystać z tej aplikacji. Odpowiedź jest bardzo prosta.

Roksana Węgiel jak Lady Gaga. Wcale nie chodzi o jej stylizację!

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Mapy Google przestają być darmowe. Jaka cena?

Wszystkie osoby, które do tej pory korzystały z darmowej aplikacji Google Maps, będą musiały albo poszukać alternatywnej apki, albo zapłacić wysoką cenę za dalsze korzystanie z map Google. Okazuje się, że Google postanowiło zrezygnować z udostępniania swoich usług w postaci nawigacji za darmo. Nie każdego jednak będzie stać, aby zapłacić tak wysoką cenę!

Trasa koncertowa TEAM X - 7 TOUR. Gdzie i kiedy wystąpią? [MIASTA, DATY, BILETY, PIOSENKI]

Jedną z wielu tajemnic Google Maps jest zbieranie i przetwarzanie danych zapewnianych przez użytkowników usługi. Teraz Google postanowił pójść o krok dalej. U niektórych użytkowników pojawiła się już informacja o wyrażeniu zgody, na zbieranie i analizowanie danych użytkownika. Aplikacja będzie przekazywać nasze dane do centrali Google. Jeżeli jednak nie wyrazimy takiej zgody, będziemy mogli korzystać tylko z mapy, ale już nie z samej nawigacji.

Sonda
Jak często korzystasz z Google Maps?