Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

2015-03-01 14:38
Marcin Prokop
Autor: fot. WBF Marcin Prokop to jeden z prowadzących Mamy Cię 2015

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!

Kiedy i o której godzinie oglądać Mamy Cię 2015 na TVN? Odpowiedź na pytanie o szczegóły transmisji Mamy Cię wiosną 2015 roku na TVN przynoszą informacje o pierwszym odcinku Mamy Cię 2015. 4. sezon Mamy Cię startuje 1 marca 2015 roku o godzinie 20.00 - tak podają telewizyjne rozpiski programów TV dostępne online. Oznacza to, że wkręcane gwiazdy podziwiać będziemy w każdy niedzielny wieczór w ramach wiosennej ramówki stacji. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o Mamy Cię wracającym do TVN po kilku latach przerwy?

Przywitamy nowych prowadzących. Na tych zostali wybrani Marcin Prokop i Krzysztof Hołownia. Gospodarzem pierwszych odsłon Mamy Cię był Szymon Majewski.

Jakie są szanse, że w Mamy Cię 2015 będziemy świadkami wkrętów na muzycznych gwiazdach? Okazuje się, że całkiem spore! Lista śpiewających artystów, którzy padli ofiarami żartów w ramach Mamy Cię robi wrażenie. Jak widać, nazwiska z list przebojów są chętnie wkręcane - klikajcie w news polecany i sprawdźcie sami.

Adele kupiła nowy dom! Za willę w Los Angeles zapłaciła … 11 milionów DOLARÓW! [ZDJĘCIA]

W atmosferze pranków mamy dla Was jeden z tych muzycznych. Zobaczcie, co dzieje się, kiedy publicznie śpiewamy klubowe przeboje...

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze