Mam talent: śmiertelnie chora Jane Marczewski wycofała się z programu. Miała szansę wygrać!

2021-08-04 15:44
Jane Marczewski
Autor: YouTube/America's Got Talent

Ukrywająca się pod pseudonimem Nightbirde Jane Marczewski miała wielkie szanse na to, by wygrać show Mam talent. Ze względu na bardzo ciężką chorobę artystka zdecydowała się jednak wycofać z walki o wygraną w programie, mimo że jako jedna z niewielu otrzymała złoty przycisk. Ta decyzja załamała wszystkich jej fanów, którzy mocno wspierają ją w najważniejszej walce.

Mam talent - Jane Marczewski, znana fanom programu jako Nightbirde, miała wielkie szanse na to, by być kolejną zwyciężczynią amerykańskiej wersji talent-show. Artystka zachwyciła jurorów podczas castingów do tego stopnia, że przewodniczący panelu jurorskiego Simon Cowell zdecydował się na wciśnięcie złotego przycisku. Znany z kąśliwych komentarzy i niepochlebnych uwag showman uronił nawet łzę, słuchając historii życiowej Jane. Wokalistka opowiedziała o tym, że zmaga się z bardzo ciężką chorobą, jaką jest nowotwór płuc, kręgosłupa oraz wątroby. Za kulisami wyznała, że lekarze dają jej zaledwie 2% na przeżycie. Wypowiadając te słowa, Nightbirde podkreśliła, że wie, iż jest to bardzo mało, ale stara się podchodzić do życia optymistycznie i powtarzać sobie, że 2% to nie 0%. Tym wyznaniem wzruszyła nie tylko jurorów, ale również miliony widzów i internautów. Wideo z występem Jane Marczewski zostało obejrzane ponad 30 milionów razy. Oficjalnie wiadomo już, że piosenkarka nie wystąpi w półfinałach Mam talent.

Mam Talent - Jane Marczewski rezygnuje

Autorka przejmującego utworu It's ok podzieliła się z fanami druzgocącą informacją. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia musiała ona zrezygnować z dalszego udziału w uwielbianym przez widzów na całym świecie formacie.

Od czasu przesłuchania moje zdrowie pogorszyło się, a walka z rakiem wymaga całej mojej energii i uwagi. Z przykrością ogłaszam, że nie będę w stanie kontynuować tej edycji AGT. Życie nie zawsze daje przerwy tym, którzy na to zasługują, ale już o tym wiedzieliśmy. Dziękuję wam za wasze wsparcie - napisała.

Fani Jane zasypali artystkę ciepłymi słowami. Wielu z nich zgodnie stwierdziło, że Jane to dla nich prawdziwa inspiracja.

Natalia Kawalec w amerykańskim Mam Talent?
Najnowsze