Uczestniczka Mam Talent ma tylko 2% szans na przeżycie. Jurorzy nie umieli powstrzymać łez

2021-06-09 14:44
Simon Cowell
Autor: YouTube/America's Got Talent

Mam Talent to program, który obfituje nie tylko w zapierające dech w piersiach występy, ale również ściskające za serce historie biorących w nim udział uczestników. Ta, którą podzieliła występująca pod pseudonimem Nightbirde Jane Marczewski, wzruszyła nawet samego Simona Cowella. Juror postanowił użyć złotego przycisku.

Mam Talent jest jednym z programów, który budzi największe emocje. Widzowie z całego świata z wielkim zainteresowaniem obserwują, jakimi talentami zostali obdarzeni uczestnicy show. O sukcesie formatu świadczy między innymi fakt, że doczekał się on kilkunastu wersji na całym świecie. Od 2008 roku na antenie TVN emitowana jest także polska edycja Mam Talent. Jane Marczewski, choć jej nazwisko mogłoby wskazywać na polskie pochodzenie, jest bohaterką amerykańskiej wersji programu. Ukrywająca się pod pseudonimem Nightbirde wokalistka zachwyciła jurorów oraz publiczność wykonaniem autorskiej piosenki It's ok. Tekst utworu traktuje o jej walce z chorobą nowotworową. 

Historia opowiedziana przez Jane poruszyła wszystkich. Uczestniczka Mam Talent wyznała, że zmaga się z nowotworem płuc, kręgosłupa i wątroby, a lekarze dają jej zaledwie 2% szans na przeżycie. Artystka stara się jednak optymistycznie podchodzić do życia, tłumacząc sobie, że 2 nie równa się 0. Tekst piosenki It's ok doprowadził do łez nawet Simona Cowella.

Jej historia doprowadziła do łez Simona Cowella

Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Najsurowszy ze wszystkich jurorów Simon Cowell nie wytrzymał i uronił łzę po występie Nightbirde. Producent telewizyjny nie tylko wyraził swój zachwyt nad talentem wokalistki, ale zapewnił jej też miejsce w półfinałach, używając złotego przycisku. Wykonanie wygenerowało ponad milion odsłon w zaledwie kilka godzin. 

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Najnowsze