Malwina z Baku Family udowadnia, że każda matka to supermenka! Powstał nowy hymn

2020-09-23 14:47 Ewelina Kulasza
Parodia Matki to nowy hit internetu. Kayah może być dumna!
Autor: Screen z YouTube/BAKU FAMILY

Malwina z kanału Baku Family wie jak robi się show w internecie! Wystarczy dobry hit, śmieszny teledysk i ona w roli głównej, a wyświetlenia i komentarze wypełniają się pod materiałem w mgnieniu oka. Internetowa mamuśka rozbawia wszystkich do łez, przez co wiele osób ją po prostu uwielbia. Teraz na jej kanale pojawiła się parodia piosenki Kayah. Jak ją zobaczycie, będziecie ciągle do niej wracać!

Malwina z kanału Baku Family to kobieta petarda! Przekonała się już o tym niejedna osoba, która ogląda jej materiały na YouTube, bądź InstaStories. Internetowa mamuśka nie tylko daje czadu wykonując różnego rodzaju parodie, ale również ceniona jest za ogromny dystans do wszystkiego i poczucie humoru, które na co dzień jej towarzyszy. Konto Baku Family powstało w 2013 roku i jest kontynuacją bloga Bakusiowo, lecz w formie różnych materiałów wideo. Oprócz zabawnych parodii, które w mgnieniu oka gromadzą ogromne wyświetlenia możemy tam znaleźć vlogi, a także cenne porady związane z macierzyństwem i nie tylko.

Kiedy w sieci pojawiła się przeróbka hitu Weź nie pytaj, Malwina zdobyła ogromną popularność! Od tamtej pory co jakiś czas tworzy zabawne filmiki dotyczące macierzyństwa, w których można usłyszeć melodie znanych kawałków z radia. Hymn Matek do piosenki Pawła Domagały w ciągu roku zdobył ponad 16 mln odsłon. Niedawno w sieci pojawiła się najnowsza parodia internetowej mamuśki, w której słyszymy o matkach supermenkach!

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Parodia Matki - piosenka Kayah

Malwina Bakalarz, która co jakiś czas parodiuje znane hity, znowu to zrobiła! Tym razem na jej kanale pojawiła się przeróbka piosenki Kayah - Supermenka. Malwina opowiada w niej o tym, że gdyby miała tylko więcej czasu i byłaby 'podwójna' mogłaby robić dosłownie wszystko. Co ciekawe, słowa piosenki idealnie opisują to, co dzieje się w teledysku. Jak zwykle nie zabrakło zabawnych scen, mimiki, słodkich dzieci Malwiny oraz genialnego tekstu. Ta przeróbka to nowy hymn matek? Klip zgromadził w ciągu 5 godzin od premiery ponad 27 tys. wyświetleń i co ciekawe, ta liczba zmienia się z minuty na minutę! Nam się bardzo podoba - Kayah może być dumna! Obejrzyjcie ją koniecznie poniżej!

Najnowsze