Maluma ogolił córkę na łyso

i

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News, screen z Instagrama @maluma

gwiazdy

Maluma ogolił córkę na łyso. Wszystko pokazał na TYM nagraniu! Fani w szoku

2024-07-10 10:10

Cztery miesiące temu kolumbijski piosenkarz Maluma przywitał na świecie swoją córkę Paris. Artysta nie zdecydował się na pokazanie twarzy dziecka, jednak od chwili narodzin content rodzicielski wypełnia jego profil. Fani wokalisty zauważyli, że dziewczynka, mimo że urodziła się z gęstymi włosami, od jakiegoś czasu jest łysa. Jak się okazało, to sprawka jej taty. Dlaczego Maluma ogolił córkę na łyso?

Maluma od lat powtarzał, że jego największym marzeniem jest zostać tatą. To spełniło się niedługo po jego 30. urodzinach. W marcu tego roku uwielbiany piosenkarz przywitał na świecie córkę Paris, która, jak widać po pozostawianych przez niego relacjach i udostępnianych w social mediach postach, stała się jego oczkiem w głowie. Maluma spędza z pociechą każdą wolną chwilę. Dziewczynka ma już za sobą pierwsze zagraniczne podróże - wspólnie z mamą i tatą odwiedziła m.in. Paryż, gdzie Maluma, znany ze swojego nieszablonowego stylu, brał udział w licznych pokazach mody. I choć piosenkarz oraz jego dziewczyna Susana Gomez nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziewczynki, to od chwili jej narodzin Instagrama Malumy wypełnia właśnie content rodzicielski. Młodzi rodzice, szczególnie ci znani, muszą jednak nierzadko mierzyć się ze słowami krytyki dotyczącymi ich metod wychowawczych. Internauci oburzyli się zobaczeniu nagrania, na którym widać, jak Maluma goli córkę na łyso.

Maluma opublikował swoje nagie zdjęcia. Zapomniał o odbiciu w wodzie!

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Maluma ogolił córkę na łyso

"Dlaczego Paris jest łysa?" - takie komentarze pojawiały się pod zdjęciami Malumy już od jakiegoś czasu. Internauci nie kryli zaskoczenia, biorąc pod uwagę fakt, że dziewczynka urodziła się z bujną czupryną, co zresztą jej sławny tata odnotował w swoich social mediach. Wszystko stało się jasne w chwili, gdy piosenkarz udostępnił w sieci nagranie, na którym widać, jak samodzielnie goli główkę córkę.

- Dlaczego on ją goli? 

- Dlaczego oni ją depilują? Takie słodkie włosy noworodka...

- Biedna Paris - pisali zdezorientowani internauci. 

Okazuje się, że w Kolumbii, czyli kraju, z którego pochodzi Maluma, golenie głów dzieciom to tradycja wpisana w latynoską kulturę. Ma to rzekomo sprawić, że włosy dziecka odrosną zdrowsze i silniejsze. Jak widać - co kraj, to obyczaj.