Maluch rocznica - piosenki do Fiata 126p! Addicted To You

2015-09-22 14:44
Kadr z teledysku Re-Wired Kasabian
Autor: fot. YouTube Maluch rocznica - piosenki do Fiata 126p! Little Things

Każdy fan motoryzacji wie, co wydarzyło się 22 września 2000 roku. Tego dnia z linii produkcyjnej zjechał ostatni maluch! Do dziś Król polskich szos obecny jest na drogach. Dla wszystkich posiadaczy tego technicznego cudu przygotowaliśmy piosenki, przy których jazda maluchem będzie jeszcze przyjemniejsza!

Maluch rocznica - piosenki do Fiata 126p: nikt nie ukrywa, że chciałby go mieć! Dokładnie w piątek, 22 września 2000 roku z taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej zjechała ostatnia sztuka legendy polskiej motoryzacji. Ostatni "maluch" był w kolorze żółtym i został nazwany "happy end". Nikt nie przypuszczał wówczas, że Fiat 126p będzie aż tak pożądany. Nawet teraz w 2015 roku są osoby, które za ten samochód w dobrym stanie oddałyby lepszy, dużo nowszy pojazd. Mamy piosenki, dzięki którym jazda maluchem będzie jeszcze bardziej przyjemna! 

Piosenki do malucha:

Dla wielu był to pierwszy samochód w życiu. Mnóstwo osób właśnie w maluchu odtworzyło pierwszą płytę kompaktową z ulubioną muzyką. Jazda tym samochodem dostarcza kierowcom mnóstwo motoryzacyjnych wrażeń, bo długo by szukać w nim elektryki. Pozytywnym aspektem posiadania Fiata 126p jest to, że można go naprawić jednym kluczem. Jednak są osoby, którym o to właśnie chodzi! Z racji 15. rocznicy zjechania tego cudu techniki z taśmy produkcyjnej przygotowaliśmy dla Was playlistę piosenek do Malucha! Sprawdźcie ją poniżej i dostarczcie sobie 100 % przyjemności z jazdy ;)

Playlista:

Calvin Harris & Alesso feat. Hurts - Under Control

 

Avicii feat. Audra Mae - Addicted To You

Do malucha łatwo się jest przyzwyczaić!

 

Pitbull feat. Chris Brown - Fun

Jazda maluchem, to czysty 'fun' ;)

 

will.i.am feat. Eva Simons - This Is Love

Jeśli raz wsiedliście do Fiata 126p na pewno poczuliście miłość!

 

Basto - Again and Again

Ponownie, ponownie i ponownie będziecie chcieli wsiąść za jego kierownicę! 

 

Avicii - For A Better Day

Wszyscy posiadacze malucha wiedzą, że nie tylko Avicii i jego muzyka powoduje lepszy dzień!

 

Years & Years - King

"Mały fiat", to prawdziwy król polskich szos ;)

 

Demi Lovato - Cool for the Summer

Maluchem najprzyjemniej jeździ się latem!

 

Hurts - Slow

Wolny 'lans' maluchem, to czysta satysfakcja!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze