Malik Montana wciska Start. Stworzył kawałek idealny do samochodu

i

Autor: Sony Music Poland Malik Montana wciska "Start". Stworzył kawałek idealny do samochodu

NOWOŚĆ

Malik Montana wciska "Start". Stworzył kawałek idealny do samochodu

2024-04-12 13:26

Do sieci właśnie trafił najnowszy singiel Malika Montany! Stworzony wspólnie z producentem FRNKIE kawałek „START” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na naszej stronie. To pierwszy utwór Malika po blisko 2-miesięcznej przerwie wydawniczej.

Malik Montana przyzwyczaił słuchaczy do sporej aktywności. Pod koniec lutego zaprezentował singiel „Tryb Samolotowy”, w którym gościnnie udzieliła się gwiazda amerykańskiej sceny – Lil Tjay. Lider GM2L kontynuuje podróż w poszukiwaniu świeżych brzmień i prezentuje utwór, któremu brzmieniowo zdecydowanie bliżej jest do ciepłej nocy w jednym z klubów na Ibizie, niż na warszawskim osiedlu. Za bit odpowiada dobrze znany ze wcześniejszych współprac z Malikiem Montaną producent FRNKIE. 

HITY 2024: Kubi Producent, Young Leosia, Zeamsone i Waima otwierają wrota Mrocznej Komnaty!

SBM FFestival 2023 - Waima

Historia powstania tego utworu jest nietypowa, o czym mówi sam autor: START to 6 dni, 4 kraje i 4 stolice. Nasz trip zaczęliśmy od Fashion Week w Mediolanie, gdzie spędziliśmy 2 dni pełne emocji, a że nie lubimy stać w miejscu, spontanicznie skoczyliśmy do Amsterdamu. Stolica Holandii dała nam solidną dawkę energii, zanim wyruszyliśmy na Fashion Week do Paryża. Tam braliśmy udział w wielu eventach, m.in. show Ricka Owensa, gdzie spotkało mnie coś wyjątkowego - poznałem jego żonę, Michèle. Na koniec wybraliśmy się do Berlina, żeby zagrać z Faridem Bangiem nasz numer „Brudasy With Attitude” podczas GOODFELLAS TOUR. Po tym wróciliśmy do Warszawy, z głową pełną pomysłów i wspomnień. „START" to nie tylko nowy kawałek, to nowy rozdział.

Utwór „START” można sprawdzić we wszystkich serwisach streamingowych, będzie można głosować w Rap20 w Radiu ESKA, a poniżej prosto z kanału GM2L TV czeka na was także teledysk autorstwa JL Shoot That.

Malik Montana - piosenka Start