Małgorzata Grancewicz vs. Estera Androsiuk - BITWY w The Voice of Poland 12. Kto był lepszy?

2021-10-16 20:33
Małgorzata Grancewicz vs. Estera Androsiuk
Autor: TVP

The Voice of Poland 12 wywołuje ciarki. Widzowie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. Na scenie stanęła tym razem Małgorzata Grancewicz i Estera Androsiuk. Kto poradził sobie lepiej? Kto był lepszy w tej Bitwie?

Małgorzata Grancewicz vs. Estera Androsiuk - BITWY w The Voice of Poland 12. Kto był lepszy? To bitwa która z pewnością spodoba się fanom Sanah. Powód? Dziewczyny zaśpiewały piosenkę z jej repertuaru, a dokładnie hit Szampan. Niestety zasady programu mówią jasno - przejść dalej może tylko jedna osoba. Która z uczestniczek przeszła dalej? Dziewczyny we dwie były w drużynie chłopaków z grupy Afromental - Tomsona i Barona.

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Bitwa - Małgorzata Grancewicz vs. Estera Androsiuk

Która z dziewczyn na Bitwach poradziła sobie lepiej? Małgorzata Grancewicz czy Estera Androsiuk? Ich wersja Szampana była nieco wolniejsza od oryginału, a nawet można rzec że była nawet bardzo romantyczna! Kto w takim razie przeszedł do kolejnego etapu, a kto musiał się pożegnać z show? Bitwę wygrała Małgorzata Grancewicz, a Estera Androsik zakończyła przygodę z The Voice of Poland 12.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze