Malcolm XD - EMIGRACJA. O czym jest książka autora pasty o ojcu wędkarzu? Kiedy premiera?

2019-03-28 13:48
Malcolm XD - EMIGRACJA - o czym jest książka autora pasty o rybaku? Kiedy premiera?
Autor: fot. okładka książki / empik.com Malcolm XD - Emigracja

Do tej pory mogliśmy czytać jego opowiadania tylko w sieci. Teraz historie Malcolma XD postawimy na półce z książkami! Emigracja to powieść napisana przez autora słynnej pasty o ojcu wędkarzu. O czym jest książka Malcolma XD? Na kiedy zaplanowano jej premierę? Najważniejsze informacje na temat Emigracji znajdziecie w naszym artykule na ESKA.pl.

Malcolm XD - Emigracja to pierwsza książka autora pasty o ojcu wędkarzu. Internauta zachwycił swoją historią nie tylko użytkowników sieci. Historia zapalonego wędkarza przekonała również filmowców - w 2017 roku w oparciu o pastę Malcolma XD powstał film Fanatyk w reżyserii Michała Tylki. Rolę główną zagrał Piotr Cyrwus. Książka Emigracja od początku wzbudza sensacje na rynku literackim. Warto się dowiedzieć, o czym jest i na kiedy zaplanowano jej premierę.

Przeczytaj też: Fanatyk: copypasta z Piotrem Cyrwusem. Zarzuć wędkę w głąb internetu

Emigracja - o czym jest książka Malcolma XD?

Wszystkich na pewno ciekawi to, co czym jest Emigracja, czyli książka Malcolma XD. To opowieść o młodym człowieku, który po ukończeniu małomiasteczkowego liceum decyduje na emigrację zarobkową do Wielkiej Brytanii. Autor, w charakterystyczny dla siebie sposób, opowiada o jednym z najważniejszych zjawisk społecznych ostatnich dekad w Polsce. Emigracja to opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w przygody na trasie do Londynu i samym życiu emigranta. na kartach powieści poznajemy nie głębiej nie tylko bohatera, ale też wiele innych barwnych postaci.

Emigracja - kiedy premiera książki Malcolma XD?

Informacje o wydaniu książki Malcolma XD wzbudziła wielką sensację. Już w marcu, czyli na długo przed datą premiery, Emigracja znalazła się na liście Top 100 sieci Empik. Fani internetowych past Malcolma XD będą mogli kupować jego książkę od 15 maja. Dostępna jest już opcja pre-order.

Autor książki zapowiedział, że na Facebooku będzie publikował przedpremierowe fragmenty Emigracji. Mówiący o tym post znajdziecie poniżej.

Książka Malcolma XD okazuje się sukcesem jeszcze przed premierą. Fani twórczości internauty będą wymieniać książkę obok Fanatyka, czyli filmu na podstawie pasty o ojcu wędkarzu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze