Mała Selena Gomez już wiedziała, kim będzie w przyszłości. To najsłodsze, co dziś zobaczycie

2021-05-26 14:44
Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez bardzo wcześnie zaczęła karierę sceniczną. Wokalistka od najmłodszych lat fascynowała się aktorstwem i śpiewem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda podzieliła się z fanami nagraniem z dzieciństwa, na którym widać ją śpiewającą stary utwór jej wielkiej idolki Britney Spears. Internauci są nim oczarowani.

Selena Gomez zachwycała już jako dziecko. Artystka jest jedną z tych gwiazd show-biznesu, które karierę rozpoczęły bardzo wcześnie. Początkowo mogliśmy oglądać ją przede wszystkim w disneyowskich produkcjach, by z czasem być świadkami narodzin gwiazdy sceny muzycznej. Dziś Selena Gomez skupia się przede wszystkim na karierze wokalnej. W marcu tego roku swoją premierę miała pierwsza w dorobku piosenkarki hiszpańskojęzyczna EP zatytułowana Revelación, z której pochodzi hit Baila Conmigo.

Selena Gomez wielokrotnie opowiadała w wywiadach, że gwiazdą, dzięki której zapragnęła być wokalistką, jest Britney Spears. To właśnie jej płyta była pierwszą, jaką mała Selena kupiła za własne pieniądze, natomiast koncert księżniczki popu był pierwszym, w jakim uczestniczyła kilkuletnia przyszła gwiazda. Artystki miały nawet okazję się poznać. Za pośrednictwem Innstagrama Selena dała kolejny dowód miłości względem Britney Spears, zamieszczając stare wideo z wykonaniem jej piosenki.

Selena Gomez kiedyś

To wideo rozczuli chyba każdego! Selena Gomez podzieliła się archiwalnym nagraniem, na którym widać ją śpiewającą utwór Britney Spears z 2000 roku - Don't go knockin' on my door. Piosenka pochodzi z wydanego w tym samym roku krążka Oops!... I did it again. Oznacza to, że w chwili jego premiery Selena miała zaledwie siedem lat. Fani w komentarzach piszą, że wideo to dowód na to, że gwiazda została stworzona po to, by zrobić karierę. Nie sposób się nie zgodzić.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16
Najnowsze