Mała Amelia poruszyła widzów na całym świecie. Jej występ dla Ukrainy przejdzie do historii!

2022-03-21 11:31
Amelia podczas koncertu Razem z Ukrainą
Autor: fot. Cezary Piwowarski/TVN

Wyjątkowy koncert charytatywny Razem z Ukrainą obfitował w wiele wzruszeń. Zdecydowanie jednym z najmocniejszych i najbardziej wymownych momentów całego wydarzenia był poruszający występ 7-letniej Amelii, która z ogromnym przejęciem wykonała hymn pogrążonej w wojnie Ukrainy. Publiczność i widzowie z trudem powstrzymywali wszechogarniające wzruszenie.

Mała Amelia była największą gwiazdą wyjątkowego koncertu Razem z Ukrainą. Wybuch wojny u naszych wschodnich sąsiadów wstrząsnął całym światem. Ukraińcy pokazali, że są bardzo silnym narodem, który jest w stanie poświęcić właściwie wszystko, by obronić pogrążoną w wojnie ojczyznę. Gwiazdy polskiego show-biznesu mocno zaangażowały się w pomoc ofiarom rosyjskiej inwazji, wykorzystując swoje zasięgi. Artyści chętnie dzielą się linkami do zweryfikowanych zbiórek czy przekazują dalej informacje o poszukiwaniu schronień dla uciekających przed wojną uchodźców. Teraz na pomysł zorganizowania koncertu charytatywnego z udziałem największych polskich gwiazd i muzyków z Ukrainy zdecydowała się stacja TVN. Wyjątkowe show, które emitowane było w 50 krajach, otworzył wyjątkowy występ 7-letniej Amelii. Dziewczynka poruszyła wszystkich, śpiewając na żywo hymn Ukrainy.

Sonda
W jaki sbosób pomagasz Ukrainie?

7-letnia Amelia z Ukrainy wzrusza do łez

To było najpiękniejsze rozpoczęcie koncertu w historii. Amelia Anisovych dała się poznać internautom z całego świata, śpiewając utwór Mam tę moc w bombardowanym Kijowie. Teraz dziewczynka pojawiła się wśród gwiazd koncertu Razem z Ukrainą, by wykonać na żywo hymn objętej wojną ojczyzny. Publiczność zgromadzona w łódzkiej Atlas Arenie i widzowie przed telewizorami z trudem powstrzymywali łzy, słuchając kolejnych słów przejmującej pieśni patriotycznej. Przeżyjmy ten moment jeszcze raz.

Pamiętajcie, że ESKA także gra dla Ukrainy. Za nami niezwykłe koncerty Viki Gabor i Sylwii Grzeszczak. Bądźcie z nami na bieżąco i wspólnie pomagajmy tym, którzy dzisiaj bardzo potrzebują naszej pomocy!

Gramy dla Ukrainy - Sylwia Grzeszczak zaśpiewała na żywo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze