Pati

i

Autor: ESKA.pl

Makijaż sylwestrowy 2020/21 - jak pomalować się na nowy rok? [WIDEO]

2020-12-29 12:55

Makijaż sylwestrowy 2020/21 wcale nie musi być nudny. Zbliżający się nowy rok jest świetną okazją do wykonania szalonego, pełnego kolorowych pomysłów makijażu, który idealnie sprawdzi się w sylwestrową noc. Poniżej przygotowaliśmy dla was tutorial makijażu na zbliżającego się Sylwestra, który może okazać się dla was ogromną dawką inspiracji!

Makijaż sylwestrowy 2020/21 czeka na was poniżej! Przywitajmy nadchodzący nowy rok w przepięknym wydaniu. Sylwester dla większości kobiet jest zawsze idealną okazją do założenia wyszukanej kreacji oraz wykonania przepięknego, czarującego makijażu. To jeden z tych wieczorów, w których możemy z pełną świadomością pozwolić sobie na mocny, widoczny błysk, dużo brokatu, czy też elegancka klasyczną czerwień, w której niekoniecznie czujemy się dobrze na co dzień. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej stylizacji, jednak w noc sylwestrową nie ma potrzeby się hamować w kwestii makijażu.

Mimo tak wielu artystycznych możliwości, większość kobiet woli zostać przy klasyce, dlatego też przygotowaliśmy dla was poniżej tutorial makijażu sylwestrowego 2020/21, który sprawdzi się u wszystkich dziewczyn i z pewnością będzie dobrze wyglądał u każdej z nas. Co najważniejsze, jego wykonanie nie pochłania zbyt wiele czasu oraz samo stworzenie poniższego looku jest banalnie proste, a więc nie musimy posiadać szczególnych umiejętności, aby sobie z nim poradzić. 

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Makijaż sylwestrowy 2020/21 - jak go wykonać?

Do wykonania poniższego makijażu sylwestrowego 2020/21 będziemy potrzebować podstawowych kosmetyków, takich których używamy na co dzień, czyli podkład, puder, korektor, tusz do rzęs itd. Dodatkowym atutem będzie z pewnością posiadanie błyszczących cieni oraz  niezbędnym kosmetykiem będzie oczywiście paletka z podstawowymi kolorkami oraz czarny eye-liner. 

Jaki makijaż pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 10
Twój styl ubierania to?