Makijaż Ariany Grande! Odtwarzamy look gwiazdy na ESKA.pl

2020-03-31 17:34 PO
Ariana Grande
Autor: ESKA.pl / Rex Features/East News

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki popowej! Jest piosenkarką i idolką dla milionów nastolatków na całym świecie, dlatego też w nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl odtwarzamy jej look. Spróbuj swoich sił inspirując się naszym tutorialem i wciel się w jedną z najbardziej pożądanych gwiazd jaką jest Ariana Grande!

Ariana Grande jest artystką popularną na całym świecie. Znana przez wszystkich nastolatków ze swojej muzycznej twórczości, którą rozpoczęła mając 15 lat. Bardzo szybko stała się ulubienicą dla swojej młodszej widowni. Jej rzesze fanów naśladują ją i pragną być choć w minimalnym stopniu tacy jak ona. Ariana Grande ma 27 lat i urodziła się na Florydzie, a dokładnie w mieście Boca Raton. Artystkę charakteryzuje niewinny, wręcz dziecinny urok, w którym są zakochani jej fani oraz niesamowicie długi kucyk, który także jest jej znakiem rozpoznawczym. Makijaż Ariany Grande jest przepiękny i zazwyczaj opiera się na tych samych najważniejszych elementach. W nowym cyklu makijażowym, który stworzyliśmy dla was na ESKA.pl odtworzyliśmy look wyżej opisanej gwiazdy, by w jak największym stopniu się do niej upodobnić. 

Makijaż w stylu Ariany Grande - jak go wykonać?

Spróbujcie swoich sił i dołączcie do naszej zabawy charakteryzując się na Arianę Grande! Makijaż nie powinien sprawić wam żadnych trudności, ponieważ jest naprawdę niesamowicie łatwy. Do wykonania poniższej charakteryzacji będziecie potrzebować podkład, korektor, puder, bronzer, dużą ilość rozświetlacza, jasno różowy lub brązowy cień oraz eyeliner. Aby w pełni oddać look Ariany Grande warto także przygotować sobie kilka mocnych gumek do włosów w celu wykonania podobnej fryzury, a mowa tu o naprawdę wysokim i solidnym kucyku.

Odtwarzam look Ariany Grande

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze