Kolorowy makijaż krok po kroku! Zobacz, jak go wykonać. [TUTORIAL]

2020-09-08 14:22 Patrycja Obarowska
Pati
Autor: ESKA.pl

Kolorowy makijaż krok po kroku! Zobacz, jak za pomocą kilku produktów zmienić się w kompletnie inną osobę i dodać sobie pewności siebie! Kolorowy look? stwórz na twarzy coś innego niż zwykle. Niech pójdą w ruch pędzle i kolorowe cienie, których myślałaś, że nie użyjesz już nigdy. Nasza seria makijażowa na ESKA.pl już na ciebie czeka!

Makijaż nie zawsze musi być delikatny i stonowany, nie koniecznie musi wyglądać tak samo. To pewnego rodzaju sztuka, która nie ma żadnych barier, a wszystkie inne ograniczenia są tylko w naszej głowie. Prawdą jest, że produktów do makijażu nie musimy także używać w sposób jaki nakazuje nam producent. Pomadka do ust wcale nie musi mieć tylko jednego zastosowania, bo być może jej kolor świetnie sprawdziłby się jako delikatny róż na policzkach, lub nietypowy cień na oku. Sprawdź, jak daleko jesteś w stanie posunąć się w doborze kolorów w makijażu. Nie ma lepszego momentu na eksperymentowanie w tej dziedzinie i spróbowanie czegoś nowego o czym zawsze się myślało, ale jakoś brakowało i czasu i odwagi. Teraz kiedy każdy z nas powinien zapewnić sobie godziwą rozrywkę w domowym azylu, może spróbować swoich sił w makijażowym wyzwaniu i krok po kroku go odtworzyć. Kolorowy makijaż oczu nigdy nie wychodzi z mody! Jak wykonać go krok po kroku? Zobaczcie sami na ESKA.pl! 

Zostańwdomu i zaszalej! Kolorowy makijaż krok po kroku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kolorowy makijaż - tutorial

Kolorowy makijaż oczu na ESKA.pl już na was czeka! Makijażowa seria pełna makijaży krok po kroku, nowości i trendów w świecie beauty, różnych trików pielęgnacyjnych i przede wszystkim wielu tutoriali makijażowych na wszystkie okazje i nie tylko. 

Najnowsze