Maja Mędrek - Małgorzata Mirgos: bitwa do wielkiego hitu Varius Manx

Maja Mędrek, Małgorzata Mirgos
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Widzowie The Voice of Poland mogą liczyć na wielkie emocje. Za nami kolejne emocjonujące starcie. Na muzycznym ringu zmierzyły się: Maja Mędrek i Małgorzata Mirgos. Która z nich została w programie? Sprawdź na ESKA.pl.

Maja Mędrek - Małgorzata Mirgos: bitwa w The Voice of Poland zakończyła się sukcesem tylko dla jednej z nich! Po Przesłuchaniach w ciemno przyszedł czas na Bitwy. Przez kolejne tygodnie widzowie najpopularniejszego show muzycznego będą obserwować, jak członkowie poszczególnych drużyn walczą o swoje miejsce w nim. Za nami kolejny pojedynek w teamie Urszuli Dudziak. Maja Mędrek i Małgorzata Mirgos zmierzyły się w wielkim hicie Varius Manx - Zanim zrozumiesz. Trenerka wybrała dla nich jednak wersję znaną z festiwalu Męskie Granie. Która z wokalistek przeszła dalej? 

Natalia Kawalec z The Voice Kids na Eurowizji? To jedno z jej marzeń!

Maja Mędrek - Małgorzata Mirgos: bitwa

Urszula Dudziak miała naprawdę trudne zadanie. Wokalistka musiała wybrać tylko jedną wokalistkę. Wybór padł na Maję Mędrek, która podczas Przesłuchań w ciemno oczarowała swoją trenerkę piosenką Love On The Brain z repertuaru Rihanny. Małgorzata Mirgos, niestety, musiała się pożegnać z programem. 

Najnowsze