Magdalena Michalska - wiek, wzrost, chłopak, kariera. Kim jest Miss Polski Nastolatek?

Magdalena Michalska - wiek, wzrost, chłopak, kariera. Kim jest Miss Polski Nastolatek?
Autor: Magdalena Michalska / archiwum prywatne / https://www.instagram.com/magdalena__michalska/?hl=pl Magdalena Michalska - wiek, wzrost, chłopak, kariera. Kim jest Miss Polski Nastolatek?

Magda Michalska, jedna z najpiękniejszych kobiet młodego pokolenia wybranych podczas konkursu Miss Polski Nastolatek, nie ma przed nami tajemnic. Ile ma lat Magda Michalska? Ile ma wzrostu? Czy ma chłopaka i co planuje robić w najbliższym czasie? Poznajcie modelkę jeszcze lepiej już teraz.

Magdalena Michalska - wiek, wzrost, chłopak, kariera. Kim jest Miss Polski Nastolatek? Lauretka konkursu piękności nie ma przed nami tajemnic. Magdalena Michalska opowiedziała ESKA.pl, o tym, co uwielbia robić i co planuje po przekazaniu korony Miss Nastolatek: Kocham świat mody, kamery, sesje zdjęciowe. Po przekazaniu korony chciałabym spróbować pracy jako modelka i do tego cały czas dążę! Przekazanie korony Miss Nastolatek 2020 nastąpi już 15 stycznia 2021. Dla mnie będzie to wyjątkowa chwila i niesamowite emocje - opowiedziała Magda Michalska.

Miss Polski Nastolatek 2020 - uczestniczki i zdjęcia. Kto walczy o koronę Miss Nastolatek?

Trening na schodach | ESKA XD - Fit vlog #13

Magdalena Michalska - kim jest?

Magdalena Michalska uczęszcza do Technikum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach do 4 klasy o profilu Technik Eksploatacji Portów i Terminali. Zgodnie z profilem szkolnym, interesuje się lotnictwem. W przyszłości chciała zostać stewardessą, zwiedzać świat, poznawać ludzi i czerpać od nich nowe doświadczenia lub pracować na lotnisku.

Magdalena Michalska - wiek

Ile lat ma Magdalena Michalska? Wiek pięknej zwyciężczyni konkursu nie jest tajemnicą. Urodziła się ona w 2001 roku, co oznacza, że w 2021 będzie obchodzić 20. urodziny.

Magdalena Michalska - wzrost

Ile wzrostu ma Magdalena Michalska? Ta kwestia również nie ma przed nami tajemnic. Miss Nastolatek 2019 ma 182 centymetry wzrostu.

Magdalena Michalska - sukcesy

Magdalena Michalska pomimo młodego wieku odnosi międzynarodowe sukcesy. Zdobyła już następujące tytuły:

  • Miss Polski Nastolatek 2019 / Miss Teen Poland 2019
  • Miss Śląska Nastolatek 2019
  • Supermodel International 2020
  • Miss Adika Collection 2019

Magdalena Michalska - Supermodel International 2020

Magdalena Michalska opowiedziała ESKA.pl również o swojej wizycie w Tajlandii, gdzie odbył się międzynarodowy konkurs Supermodel International 2020. Miss Nastolatek mówi: - Spędziłam tam niecałe 2 tygodnie i przeżyłam swoją przygodę życia. Nigdy nie byłam w Tajlandii, więc było to dla mnie ciekawe doświadczenie. Miałam okazję poznać nowy język i kulturę. W konkursie natrafiłam na cudowne dziewczyny, z którymi mam kontakt do dnia dzisiejszego. Spełniło się moje największe marzenie, którym od dziecka było zdjęcie ze słoniem. Mimo że nie zdobyłam żadnego tytułu cieszę się, że mogłam reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Magdalena Michalska - chłopak

Czy Magdalena Michalska ma chłopaka? Modelka w lipcu 2017 roku pochwaliła się zdjęciem z drugą połówką w mediach społecznościowych. 

Najnowsze