Magdalena Krzemień - półfinalistka Voice of Poland wraca z piosenką country! Oto Nadchodzę

i

Autor: SAYHi Magdalena Krzemień - półfinalistka Voice of Poland wraca z piosenką country! Oto "Nadchodzę"

Premiera

Magdalena Krzemień - półfinalistka Voice of Poland wraca z piosenką country! Oto "Nadchodzę"

2024-04-24 12:50

2024 to rok country na świecie, ale i w Polsce, to rok MEG, która podobnie jak największe amerykańskie gwiazdy pop zanurzyła się w stylistyce rodem z Teksasu. MEG obecnie pracuje nad albumem, który zapowiada singiel pt. 'Nadchodzę".

Nowości Muzyczne 2024: Nadchodzę to singiel, który mówi o nowym etapie życiowym – zostawieniu za sobą czegoś, co było od dłuższego czasu uciążliwe. W utworze mocno zaznaczona jest perspektywa lepszego „jutra” nie zważając na to, co było kiedyś. Dużo w nim nadziei, ale też walki o samego siebie – jako bardzo ważnego nośnika i gwarancji szczęścia oraz spełnienia. Najważniejsze to zacząć od siebie, żeby cała reszta mogła się poukładać po naszej myśli.

Carla Fernandes czaruje głosem w piosence "Chcę tu zostać". To będzie hit!

To jeden z najbardziej wzruszających momentów w "The Voice of Poland". Mamy wideo

Magdalena Krzemień - - kim jest?

MEG, czyli sceniczne alter ego Magdaleny Krzemień. Szerszej publiczności dała się poznać w 8. Edycji programu „The Voice Of Poland”. Swoim wykonaniem utworu „Million Reasons” z repertuaru Lady Gagi odwróciła wszystkie jurorskie fotele. Ostatecznie wybrała drużynę Marii Sadowskiej i udało jej się dotrzeć z trenerką aż do półfinału. Meg jest zwyciężczynią „The Four. Bitwa o sławę”. W jury zasiadali: Natalia Nykiel, Kuba Badach i Igor Herbut. W 2022 roku w słynnym opolskim amfiteatrze MEG zaśpiewała swój utwór „Od dzisiaj”, przy tworzeniu tej piosenki współpracowała z wokalistką i autorką tekstów Natalią Nykiel. Dzięki temu wykonaniu, została uznana za najlepszą debiutantkę 2022 roku. Jako zwyciężczyni konkursu „Debiuty”, TVP1 podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu MEG otrzymała nagrodę im. Anny Jantar, czyli statuetkę zwaną Karolinką.

Magdalena Krzemień - piosenka Nadchodzę