Magda Ollar - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

2020-05-31 11:49 EK
Magda Ollar - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?
Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland Magda Ollar - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

Dzięki show Szansa na Sukces, wielu młodych ludzi ma szansę zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Jedną z uczestniczek wiosennej edycji Opole 2020 jest Magda Ollar, która w niedzielę 31 maja powalczy o miano zwycięzcy. Szczegóły na temat uczestniczki poznacie na ESKA.pl.

Kim jest Magda Ollar? To na pewno ciekawi niejednego widza. Magda jest rodowitą krakowianką, a w dodatku jedną z dziesięciu uczestników finalnego odcinka Szansy na Sukces. Opole 2020. Od dzieciństwa jej pasją jest muzyka. Śpiewa od lat i cieszy się ze swoich sukcesów - czy to z małych, czy z większych, które osiągnęła. Dumą Magdy jest jej zespół rockowy Gravity Burn, który stworzyła podczas 6-letniego pobytu w USA. Niestety na jakiś czas musiała zrobić sobie przerwę od śpiewania. Dziewczyna szerszej publiczności dała się również poznać w The Voice of Poland 10. Dotarła do finałowej 16-stki i właśnie wtedy uświadomiła sobie jak bardzo brakowało jej sceny i tworzenia muzyki.

Magda Ollar w prywatnym życiu jest także szczęśliwą mamą dwójki bardzo absorbujących dzieci, co jednak nie przeszkadza jej w zajmowaniu się muzyką. Twierdzi, że pasje i marzenia można realizować w każdym okresie swego życia, szczególnie gdy pojawia się ku temu szansa.

Najnowsze