Magda Bereda w piosenkach Viki Gabor, Tymka i Dawida Podsiadło! Jej wersje mogą zaskoczyć!

2019-12-02 12:50 AD
Magda Bereda
Autor: Karol Makurat/REPORTER / East News

Magda Bereda to influencerka, która od dawna zachwyca w internecie, a ostatnio również poza nim. Dziewczynę zobaczyć można było w Tańcu z Gwiazdami, gdzie błyszczała na parkiecie. Zanim jednak pojawiła się na naszych ekranach, mogliśmy poznać jej aranżacje różnych utworów. Teraz po sukcesie, jaki odniosła, wraca do korzeni. Artystka zaśpiewała utwory Viki Gabor, Tymka i Dawida Podsiadło!

Magda Bereda muzykę kocha, od kiedy pamięta. Jej dźwięki towarzyszą jej w każdej ważnej chwili, a kariera powoli się rozkręca. YouTuberka postanowiła podjąć rozśpiewane wyzwanie i jeszcze przed Eurowizją Junior 2019 nagrała specjalny filmik, w którym możemy usłyszeć kilka jej niezwykłych wykonań. Artystka wyciągnęła tak zwane 'piosenki z kartki'. Na kawałkach papieru zapisano kilka tekstów, które pasują do jednej lub większej ilości piosenek. Utwory były zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zadaniem Magdy było zaśpiewanie tej piosenki, którą skojarzyła ze słowami. Wśród utworów pojawiły się między innymi nowy hit jej dobrej znajomej Roxie oraz jej własna piosenka, która znajdzie się na debiutanckiej płycie, którą będziemy mogli kupić już na początku 2020 roku. Było jednak kilka nietypowych niespodzianek. Magda musiała nieźle się namęczyć by zaśpiewać rapowy utwór Tymka, lecz najwięcej kłopotów miała przy imprezowym przeboju Mama ostrzegała! Niespodziankę było również jej wykonanie zwycięskiej piosenki z Eurowizji Junior 2019.

Magda Bereda śpiewa hity - Superhero, Poza kontrolą i Mama ostrzegała!

Magda doskonale poradziła sobie z zadaniem choć miała trochę problemów. W niektórych numerach zapominała tekstu, inne z kolei musiała lekko 'przerobić', by zaśpiewać w swojej tonacji. Nie da się jednak zaprzeczyć, że wyszło to uroczo! Jesteście ciekawi? Nagranie znajdziecie poniżej.

Najnowsze