Magda Bereda o debiutanckiej płycie, akcji na Tik Toku, porażkach i o Ali Tracz [WYWIAD]

2020-11-27 14:55
Magda Bereda
Autor: materiały prasowe

Magda Bereda to wokalistka, której nie trzeba przedstawiać użytkownikom YouTube'a. Ponad 700 tysięcy subskrypcji i blisko 83 miliony wyświetleń do wszystkich zamieszczonych filmików mówią same za siebie. Po latach obecności w sieci artystka przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego krążka mniejszeodtrzech. O szczegółach opowiedziała w wywiadzie na ESKA.pl.

Magda Bereda - wywiad z piosenkarką znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Ostatnie tygodnie były bardzo pracowite dla najpopularniejszej wokalistki wśród wszystkich youtuberek. Magda Bereda zaprezentowała bowiem swój nowy singiel Całe szczęście, który zapowiada jej zbliżający się wielkimi krokami debiutancki album studyjny mniejszeodtrzech. Płyta ukaże się na sklepowych półkach i w serwisach cyfrowych już w najbliższy poniedziałek, 30 listopada. W międzyczasie swoją premierę miał też jej e-book zatytułowany Pamiętnik, w którym opowiedziała nie tylko o swoich sukcesach, ale także porażkach. Magda była też ambasadorką akcji na Tik Toku, w której udział wzięła między innymi Patricia Kazadi. Z tej okazji zadaliśmy Magdzie kilka pytań, na które odpowiedzi powinni znać wszyscy jej fani.

Jak doszło do jej współpracy z Margaret? Skąd wziął się pomysł na tytuł mniejszeodtrzech Jak wspomina swoje odpadnięcie z talent show na etapie castingów? Czego możemy spodziewać się po jej nowej płycie? Co sądzi o wyborze Ali Tracz na Eurowizję Junior 2020? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wywiadu.

Którym tiktokerem jesteś? Sprawdź to w naszym quzie

Pytanie 1 z 9
Najchętniej na TikToku nagrywasz:

Magda Bereda - wywiad

Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że to jest jej czas! Magda Bereda ma za sobą pracowite tygodnie, jednak nie oznacza to, że planuje odpoczynek. Wręcz przeciwnie! Wokalistka ma zaplanowanych wiele projektów związanych z promocją jej debiutanckiego albumu mniejszeodtrzech. Sprawdźcie koniecznie, czego możemy spodziewać się od gwiazdy YouTube'a.

Magda Bereda o debiutanckiej płycie, radzeniu sobie z hejtem i karierze w internecie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze