Magda Bereda i jej całe szczęście szaleje na TikToku! O co chodzi w nowej zabawie?

2020-11-20 11:15
Magda Bereda
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News Magda Bereda

Magda Bereda jest najszczęśliwsza na świecie! Artystka wydała nową piosenkę, która szaleje w sieci, a w dodatku zapowiada jej debiutancki album. Nowości muzycznej towarzyszy również zabawa na TikToku, którą od razu internauci pokochali. O co chodzi w akcji #całeszczęście? O wszystkich szczegółach dowiecie się w tym artykule.

Magda Berda - nowa piosenka szaleje w sieci! Artystka dała się poznać internautom, publikując swoje piosenki i covery na YouTube. Następnie została zaproszona do udziału w znanym programie Polsatu - Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami i tam, razem ze swoim tanecznym partnerem Kamilem Kuroczko, doszła aż do ćwierćfinału. Choć od zawsze pisała sobie sama swoje kawałki, teraz muzyczną nowość napisała specjalnie dla niej popularna, polska gwiazda. Całe Szczęście, bo taki właśnie nosi tytuł najnowszy kawałek Magdy, powstał we współpracy z Margaret, którą możecie usłyszeć również w chórkach. To własnie ona odezwała się do 24-letniej artystki, że ma dla niej idealną piosenkę. Finalna wersja singla Całe Szczęście została nieco zmodyfikowana o uczucia Magdy Beredy i szaleje w sieci!

Oficjalna premiera piosenki, jak i teledysku miała miejsce 16 listopada. W ciągu zaledwie trzech dni, klip wygenerował na YouTube ponad 32 tys. odsłon! Co ciekawe, muzyczna nowość zapowiada debiutancki album Magdy Beredy - mniejszeodtrzech, a dodatkowo krąży na TikToku jako super zabawa. O co w niej chodzi?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Magda Bereda - #całeszczęście na TikToku [ZASADY]

Magda Bereda dzieli się swoim szczęściem! Razem z pojawieniem się nowego singla, ruszyła również fantastyczna zabawa na TikToku. O co w niej chodzi? To banalnie proste i macie do wyboru, aż dwa warianty. Każdy z was może nagrać swój filmik, do najnowszej piosenki Magdy - Całe Szczęście, w którym pokażecie kto lub co jest dla was właśnie całym szczęściem. A może w waszym życiu wydarzyło się coś podobnego, jak w życiu artystki i mimo to nie poddaliście się i wciąż spełniacie swoje marzenia? Możecie nie tylko pokazać swoje wyjątkowe historie, ale również stworzyć coś bardziej tiktokowego - uf, całe szczęście że coś mi się udało. W drugim aspekcie kreatywność nie musi was ograniczać. Możecie nagrać scenki i dodać napisy. Pamiętaj, aby pod swoim materiałem umieścić hashtag związany z zabawą #całeszczęście. Przykłady challenge'u znajdziecie poniżej. To dopiero super zabawa!

Domowe Granie: Magda Bereda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze