Magda Bereda dzieli się refleksją na temat życia i śmierci! Mocny przekaz wokalistki

i

Autor: ZPR MEDIA

PREMIERA

Magda Bereda dzieli się refleksją na temat życia i śmierci! Mocny przekaz wokalistki

2023-09-27 14:06

Magda Bereda prezentuje nowy teledysk "status niedostępny" - refleksja nad życiem i śmiercią. Jak brzmi utwór? Co dzieje się w teledysku? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Najnowszy teledysk Magdy porusza trudny, jak i ważny temat straty bliskiej osoby. Opowiada o tym, że śmierć jest nieodzownym elementem życia człowieka i w którymś momencie każdemu z nas przyjdzie się z nią zmierzyć. Dla najbliższych są to chwile trudne, a samo pożegnanie jest niezwykle bolesne. Jak zatem poradzić sobie ze stratą? Coraz bardziej popularne stają się tak zwane "żywe cmentarze". To alternatywa dla powszechnie znanego pogrzebu. Człowiek po śmierci, może zostać drzewem i niejako być wśród nas - "żyć, pić i oddychać". Być może to metaforyczne porównanie dla niejednej osoby stałoby się rodzajem terapii i sposobem na poradzenie sobie w tej trudnej sytuacji?

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Magda Bereda - piosenka "status niedostępny"

Magda Bereda to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek młodego pokolenia. Kompozytorka i autorka tekstów. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła już w wieku 14 lat na swoim kanale You Tube, który aktualnie liczy prawie 100 mln wyświetleń. Oprócz talentu, rozkochuje swoim wdziękiem i pozytywną energią.

Alok, The Chainsmokers i Mae Stephens dzielą się energią na jesień 2023! Oto "Jungle"

Jak sama o sobie pisze: „jestem zwykłą dziewczyną, która kocha śpiewać, tworzyć muzykę i zarażać uśmiechem”, ale to jedna z najbardziej wpływowych osób polskiego Internetu według magazynu Forbes. W social mediach obserwuje ją łącznie 3 mln fanów, a Magda stale zaskakuje, tworząc nową muzykę.