Alok, The Chainsmokers i Mae Stephens dzielą się energią na jesień 2023! Oto Jungle

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Alok, The Chainsmokers i Mae Stephens dzielą się energią na jesień 2023! Oto "Jungle"

HIT JESIENI 2023

Alok, The Chainsmokers i Mae Stephens dzielą się energią na jesień 2023! Oto "Jungle"

2023-09-27 12:36

Największy brazylijski artysta i cieszący się międzynarodowym uznaniem DJ, Alok, ma na koncie już sporo uznanych współprac. Teraz przyszła pora na nagrodzony Grammy duet The Chainsmokers oraz 20-letnią piosenkarkę Mae Stephens. Posłuchajcie ich utworu "Jungle" już teraz.

"Jungle" to zaraźliwa mieszanka ich stylów - od hipnotyzującego wokalu Mae i wrażliwości Aloka, po zaraźliwą produkcję The Chainsmokers. To następstwo przeboju Aloka, "Car Keys" z Avą Max, oraz oficjalnego remiksu Tiësto. The Chainsmokers, autorzy takich przebojów jak "Closer" z Halsey i "Something Just Like This" z Coldplay, wciąż cieszą się sukcesem zeszłorocznego albumu "So Far So Good". Także popularność Mae Stephens rośnie w zastraszającym tempie - utwór "If We Ever Broke Up" najpierw podbił TikToka, a następnie zgromadził ponad 200 mln streamów.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Miley Cyrus przeszła drastyczną metamorfozę. Możecie zapomnieć o jej blond włosach!

Jungle - nowa piosenka z The Chainsmokers

Oficjalny teledysk do utworu „Jungle” przedstawia nową wizję ludzkiego doświadczenia z perspektywy obcych. Klip opowiada historię trzech zmiennokształtnych androidów, które lądują w jeziorze. Ścigane przez łodzie i straż, walczą o przetrwanie, kierując się zwierzęcym instynktem. Schronienie znajdują w dżungli. W końcu wtapiają się w tłum na muzycznym festiwalu. Każdy z nich po raz pierwszy doświadcza różnych ludzkich emocji i przyjemności. Klip został nakręcony podczas festiwalu IleSoniq w Montrealu. Jak mówi Alok:

Pracowaliśmy z The Chainsmokers nad «Jungle» już od ponad roku i cieszę się, że w końcu znaleźliśmy odpowiednią mieszankę. Mae idealnie do niej pasowała, a reakcja, jaką otrzymaliśmy podczas premiery na Tomorrowland w Belgii, dała nam do zrozumienia, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą końcowy produkt i wystąpimy z nim na całym świecie

Alok kończy właśnie ogromną letnią trasę koncertową. Jego ostatni singiel „Car Keys” z Avą Max (oraz oficjalny remiks autorstwa Tiësto) podbiły listy przebojów. Niedawno artysta dał pamiętny urodzinowy występ „The Show of the Century” w Rio de Janeiro, gdzie przyciągnął swoją rekordową publiczność.

Alok nieustannie przesuwa wszelkie granice. Najczęściej słuchany brazylijski artysta w serwisie Spotify i DJ #1 w Ameryce Południowej niedawno udał się do Nowego Jorku, aby poprowadzić drugie wydarzenie skupiające się na katastrofie klimatycznej (Future Is Ancestral w siedzibie ONZ). Poza panelami i występami prelegentów, artysta zaprezentował uczestnikom swój debiutancki album razem z rdzennymi amazońskimi artystami na dachu ONZ. W maju, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, został uhonorowany prestiżową nagrodą Better World Fund za swoją działalność charytatywną.

Trio może pochwalić się łącznie ponad 70 milionami stałych słuchaczy na Spotify, a „Jungle” tylko podniesie tę liczbę. Singiel ma uzależniający riff, który natychmiast zostaje w głowie.