Magda Bereda całkowicie przerobiła hit Mama Ostrzegała. Co na to zespół Daj To Głośniej?

2020-02-12 14:23 MK
Magda Bereda
Autor: YouTube/Magda Bereda

Rok 2019 bez wątpienia należał do zespołu Daj To Głośniej. Ich debiutancki singiel Mama ostrzegała okazał się wielkim hitem wśród internautów. Do grona twórców internetowych, którzy zdecydowali się na nagranie własnej wersji kawałka dołączyła Magda Bereda. Wokalistka postanowiła jednak całkowicie zmienić jego brzmienie. Jak na jej cover zareagowali oryginalni wykonawcy? Zobacz na ESKA.pl!

Magda Bereda - hit Mama ostrzegała w wykonaniu popularnej wokalistki z pewnością będzie dla was zaskoczeniem! Uczestniczka ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami wielokrotnie udowodniła już, że doskonale odnajduje się w niemalże każdym repertuarze. Na swoim kanale, artystka zamieszcza nie tylko własne kompozycje, ale także wszelkiego rodzaju wyzwania muzyczne i covery popularnych hitów. Po ponad pół roku od premiery kawałka Mama Ostrzegała z repertuaru Daj To Głośniej, Magda Beredę zdecydowała się na nagranie własnej jego interpretacji.

Widzowie pokochali Magdę Beredę za to, że publikowane przez nią covery znacznie różnią się od oryginalnych wersji. Również Mama ostrzegała w wykonaniu wokalistki w ogóle nie przypomina skocznego oryginału. Youtuberka zdecydowała się bowiem na stworzenie spokojnego coveru. Dlaczego? - Tak, jak w przypadku Przez Twe Oczy Zielone, udało się przez chwilę zastanowić, o czym jest ta piosenka i okazuje się, że jest małą przestrogą, dotyczącą miłości - wyjaśniła. Co na temat coveru ma do powiedzenia zespół Daj To Głośniej?

Magda Bereda - cover Mama ostrzegała

Na pozytywne komentarze ze strony internautów nie trzeba było długo czekać. Widzowie Magdy po raz kolejny zachwycili się jej zdolnością do nadawania zupełnie innego klimatu doskonale znanym wszystkim piosenkom. Co ciekawe, również członkowie grupy Daj To Głośniej postanowili dać znać Magdzie, co sądzą o jej oryginalnej interpretacji hitu 2019 roku. Podobnie do pozostałych komentujących, wyrazili swoje zadowolenie z usłyszanego coveru. - Super <3 - napisali. Numeru Mama ostrzegała w wersji Magdy możecie posłuchać poniżej.

Najnowsze