Macklemore & Ryan Lewis w Polsce 2016: nowa płyta jeszcze przed koncertem w Łodzi

2016-01-18 14:33
Macklemore & Ryan Lewis w Polsce 2016: nowa płyta na koncert w Łodzi
Autor: Fot. Bulls Macklemore & Ryan Lewis - nowa płyta już w lutym 2016

Macklemore & Ryan Lewis w Polsce zagrają koncert już w marcu 2016 roku. Duet poinformował też o dacie premiery nowej płyty. Drugi krążek muzyków ukaże się jeszcze przed koncertem w Łodzi. Czy to oznacza, że podczas występu usłyszymy utwory z nowego wydawnictwa?

Macklemore & Ryan Lewis wystąpią w Polsce w 2016. Duet zapowiedział, że nowa płyta ukaże się jeszcze przed koncertem w Łodzi. Macklemore & Ryan Lewis znani są z przebojów Can't Hold Us czy Thrift Shop pochodzących z obsypanego nagrodami Grammy debiutanckiego krążka Heist. Album miał premierę w 2012 roku.

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Rihanna, Ellie Goulding, Macklemore!

Macklemore & Ryan Lewis w Polsce

Macklemore & Ryan Lewis wystąpią w Polsce 18 marca 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie! Występ w Łodzi będzie częścią największej europejskiej trasy koncertowej zespołu od ponad dwóch lat! Artyści odwiedzili wówczas warszawski Torwar (wrzesień 2013) - wszystkie bilety na koncert sprzedały się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

Macklemore & Ryan Lewis - premiera płyty

Duet zapowiedział też premierę nowej płyty. Drugi krążek muzyków ukaże się 26 lutego 2016 roku pod tytułem This Unruly Mess I've Made. W ostatnich miesiącach Macklemore i Ryan Lewis zaprezentowali trzy utwory, które powinny znaleźć się na albumie. Piosenki to Downtown, w którym udzielają się Kool Moe Dee, Melle Mel, Grandmaster Caz i Eric Nally; Growing Up (Sloane's Song) z gościnnym udziałem Eda Sheerana oraz Kevin będący efektem kooperacji z Leonem Bridgesem.

>> Najbardziej wyczekiwane płyty 2016 roku: Rihanna - Anti, Kanye West - Swish, Sia - This Is Acting!

Jeżeli interesujesz się najlepszą muzyką i chcesz poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wejdź na eskaGO! W serwisie znajdziesz najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Justinie Bieberze, One Direction czy Lady Gadze. Oglądaj już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze