Macioszczyk odpada z The Voice of Poland! Krystian Ochman pokazał klasę!

2020-11-28 23:13 kg
Michał Szpak
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Na początku września 2020 roku wystartowała jedenasta edycja programu The Voice of Poland. Po raz kolejny w hicie Telewizji Polskiej udział wzięli utalentowani wokaliści, którzy marzą o podbiciu polskiego rynku muzycznego. Mimo że każdy trener miał w swojej drużynie prawdziwe wokalne perełki, to ekipa Michała Szpaka była przez widzów uznawana za najlepszą. To właśnie w jego drużynie znaleźli się Krystian Ochman oraz Mikołaj Macioszczyk, którzy w ostatnim odcinku stoczyli między sobą walkę o finał. Niestety do ostatniego odcinka mógł przejść tylko jeden z nich. Macioszczyk odpadł z The Voice of Poland!

Macioszczyk odpada z The Voice of Poland! Krystian Ochman pokazał klasę! The Voice of Poland zadebiutowało na antenie Telewizji Polskiej w 2011 roku i od razu zyskało ogromną rzeszę fanów. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć dziesięć edycji show, a na początku września 2020 roku premierę miała jedenasta odsłona programu. Po raz kolejny na Przesłuchaniach w ciemno pojawiło się wielu niezwykle utalentowanych wokalistów, którzy marzą o tym, by powtórzyć sukces Alicji Szemplińskiej. Trzeba przyznać, że The Voice of Poland to prawdziwa kuźnia talentów. To właśnie za sprawą hitu TVP poznaliśmy takie wokalne perełki jak: Natalia Nykiel, Sarsa, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Marcin Sójka czy też Ania Karwan. W jedenastej edycji show serce widzów skradła przede wszystkim drużyna Michała Szpaka, który do swojej drużyny zaprosił fenomenalnych uczestników, gotowych na podbicie polskiej sceny muzycznej. Do finału mógł jednak trafić tylko jeden przedstawiciel z każdej drużyny. Z programem pożegnał się Mikołaj Macioszczyk.

Macioszczyk odpada z The Voice of Poland!

Za nami półfinałowy odcinek jedenastej edycji The Voice of Poland. To właśnie podczas niego wyłonieni zostali finaliści, którzy już 5 grudnia 2020 roku powalczą o zwycięstwo. W ostatnim odcinku odsłony wystąpi czterech uczestników - po jednym z każdej drużyny. Wiadomo już, że team Edyty Górniak reprezentować będzie Anna Gąsienica-Byrcyn, ekipę Tomsona i Barona - Adam Kalinowski, a zespół Michała Szpaka - Krystian Ochman. Trzeba przyznać, że Michał Szpak miał naprawdę trudny wybór. Zarówno Macioszczyk, jak i Ochman mają niezwykły talent i są gotowi, aby podbijać polską scenę muzyczną. Do finału mógł jednak dojść tylko jeden. Ostatecznie do ostatniego odcinka awansował Krystian Ochman, który podczas półfinału zachwycił trenerów swoim finałowym singlem. Widzowie licznie komentowali jego występ na oficjalnym profilu The Voice of Poland na Facebooku:

Singiel Krystiana to mistrzostwo!!! Czegoś takiego jeszcze nie było. Pokazał na prawdę całego siebie. Była klasyką, był pazur, bit, momentami jak gotycki rock. Jak ja uwielbiam takie połączenia. Mega oryginalne. Ten chłopak musi wygrać

Ochman finał!

Brawo Krystian należało się. Faworyt

Krystian jest genialny. Odkąd oglądam ten program nie było piosenki przy której nie miałabym ciar... Co za gość

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze