Maciej Piczura w Mam Talent. Co wiemy o uczestniku?

2021-09-24 11:26
Maciej Piczura
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

13. edycja programu Mam Talent trwa w najlepsze. Co sobotę widzowie w całej Polsce mogą podziwiać niezwykłe talenty, jakie posiadają zgłaszający się do show uczestnicy. Jedną z gwiazd 4. odcinka formatu jest niejaki Maciej Piczura. Co o nim wiemy?

Mam Talent to bez wątpienia jeden z największych hitów jesiennej ramówki stacji TVN. Cieszący się niesłabnącą popularnością na całym świecie format budzi wielkie emocje. Widzowie z zapartym tchem śledzą zmagania uczestników, którzy prezentują rozmaite umiejętności, chcąc zachwycić zasiadających w jury Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak oraz Jana Klimenta. To właśnie od nich zależy, kto przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z przygodą w programie. Widzowie mają prawo wyboru dopiero na etapie półfinałów. Wśród gwiazd 4. odcinka Mam Talent 13 znalazł się 25-letni Maciej Piczura. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o uczestniku, który zdecydował się na przyjście na casting do talent show. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć.

Maciej Piczura w Mam Talent

Maciej to 25-latek z miejscowości Ciche koło Zakopanego. Z wykształcenia jest ratownikiem medycznym, jednak to rytuały naparzania (rytuały saunowe) skradły jego serce. Co ciekawe, jest trzykrotnym mistrzem świata w tej dziedzinie. To jego praca i wielka pasja. Wrodzona miłość do muzyki, tańca i śpiewu, pomaga mu osiągać coraz wyższy poziom umiejętności.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Najnowsze