Maciej Kulhawik - KRÓL WROCŁAWIA w Mam Talent! Co wiemy o 'czarującym' iluzjoniście?

2019-10-24 17:09 A.D.
Mam Talent
Autor: Materiały prasowe

Mam Talent, to program, który niezmiennie od lat zachwyca wszystkich widzów TVN. Tylko w nim zaprezentować można się w dowolnej dziedzinie sztuki! Nieważne czy śpiewasz, recytujesz, tańczysz, czy zjadasz bigos na czas! Wśród uczestników jest dla ciebie miejsce. Odkrył to między innymi Maciej Kulhawik - KRÓL WROCŁAWIA! Czy jego magiczne pokazy oczarują jurorów i widzów? Co o nim wiemy?

Maciej ma 28 lat, mieszka we Wrocławiu. Jest iluzjonistą, performerem. Robi to co kocha, a rodzina mu w tym nie przeszkadza, bo dotrzymał obietnicy i skończył z wyróżnieniem wymagające studia - budownictwo na Politechnice Wrocławskiej z wykładowym językiem angielskim. Maciek uwielbia słuchać podcastów, oglądać wykłady psychologiczne. Jego pasją jest badanie i przesuwanie własnych granic. Od 12 lat cierpi na ataki paniki, nerwicę lękową i lęk uogólniony. Pokazy, które robi wymagają od niego przezwyciężenia swoich lęków i ograniczeń. Jeśli wygra program, całą wygraną chce przeznaczyć „na badania nad nowymi, skutecznymi sposobami leczenia lekoopornej depresji, lęku uogólnionego i ataków paniki".

Mając 5 lat wziął karty i spróbował robić to samo, co David Copperfield w telewizji. Szybko sobie uświadomił, że nie ma żadnych magicznych mocy, ale kolega pokazał mu, że można się tego nauczyć. Od tego czasu ciągle ćwiczy. Poza tym robi pokazy uliczne, przez ostatnie 5 lat było to ich ponad 1000 w całej Polsce.

Najnowsze