GWIAZDY

Ma w Polsce rzeszę fanów. Maluma to ikona muzyki i mody. Niebawem zostanie tatą. Od zawsze był prawdziwym przystojniakiem!

2024-02-28 17:28

Jako mały chłopiec sprzedawał w szkole kanapki, by pomóc finansowo swojej mamie. Dziś jest globalną supergwiazdą z milionami sprzedanych płyt na koncie. Maluma to nie tylko ikona reggaetonu, ale i odnoszący sukcesy na wielu polach biznesmen. Artysta skończył niedawno 30 lat, a za chwilę przywita na świecie córeczkę Paris. Przypominamy, jak się zmieniał.

Jego piosenki "Corazón" czy "Felices los 4" pokryły się w Polsce platyną, a bilety na koncerty w Gdańsku i Krakowie wyprzedały na pniu. Maluma, globalna ikona reggaetonu, ma w naszym kraju oddane grono wielbicieli. Piosenkarz rozpoczął karierę w bardzo młodym wieku, a duety z Shakirą, Rickym Martinem czy Madonną ugruntowały jego pozycję na arenie międzynarodowej. Juan Luis Londoño Arias, bo tak naprawdę nazywa się Maluma, jest nie tylko piosenkarzem, ale i biznesmenem. Artysta ma własną wytwórnię płytową, a na rynku znajdziemy sygnowane jego nazwiskiem perfumy czy... burgery. Jak wspominają jego bliscy, smykałkę do biznesu miał od dziecka. Jako mały chłopiec, który dorastał w kojarzonym z przestępczością miastem Medellin, pomagał w podreperowaniu domowego budżetu, sprzedając w szkole kanapki. Mimo odniesienia sukcesu nie zapomniał, skąd pochodzi. Artysta na każdym kroku podkreśla z dumą, że jest Kolumbijczykiem, a pokorę stawia na pierwszym miejscu. W wieku 30 lat sam zostanie ojcem. Jego córeczka Paris, owoc miłości z Susaną Gomez, urodzi się w marcu 2024 roku. Maluma nie ukrywa, że to spełnienie jego największych marzeń. 

Maluma zostanie ojcem! Ogłosił to w nietypowy sposób. O jego partnerce wiadomo niewiele

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

Maluma ikoną mody

Maluma nie boi się eksperymentować zarówno ze swoim brzmieniem, jak i wizerunkiem. Najnowsza płyta artysty zatytułowana "Don Juan", za którą otrzymał nominację do nagrody Grammy, to mieszanka różnych gatunków muzycznych. Na arenie międzynarodowej Maluma jest uważany również za ikonę mody. Wokalista ma na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Calvin Klein, Balmain, Versace czy Quay. Dziś zupełnie nie przypomina siebie z czasów debiutu. Jedno się jednak nie zmieniło - zawsze był przystojniakiem!