Juliette Freire

i

Autor: Instagram.com/juliette

Ma 25 milionów obserwujących na Instagramie... i o tym nie wiedziała! Kim jest Juliette?

2021-05-05 13:22

Instagram stał się jednym z najpotężniejszych mediów społecznościowych. Ilość obserwujących jest uznawana za wyznacznik popularności. Na świecie jest jedna osoba, która nie wiedziała, że ma więcej obserwujących niż wiele gwiazd znanych na całym świecie. Ta dziewczyna to Juliette Freire. Jak doszło do tej sytuacji?

Juliette Freire to 31-letnia makijażystka z Brazylii, która nagle stała się jedną z najbardziej wpływowych influencerek na całym świecie. Co więcej stało się to bez jej wiedzy, a tę ogromną popularność zdobyła w ciągu zaledwie 100 dni. Jak to się stało? Pod koniec stycznia 2021 roku Juliette dostała się do 21. edycji programu Big Brother Brasil. To tamtejsza wersja znanego na całym świecie reality show. Program nadal cieszy się tam ogromną popularnością. Codziennie o 22:00 miliony Brazylijczyków zasiadało przed ekrany, aby dowiedzieć się, co w ciągu dnia stało się u mieszkańców domu Wielkiego Brata. Juliette od samego początku zyskała sympatię widzów Big Brohtera i dotarła do wielkiego finału, w którym wygrała wynikiem 90,15% głosów. Łącznie na dziewczynę oddano ponad 500 milionów SMS-ów. Z czego wynika jej fenomen?

5 trików urodowych z Instagrama! Czy one naprawdę działają?

Juliette Freire - Big Brother Brasil 2021

Tegoroczna edycja brazylijskiej wersji Big Brothera była wyjątkowa, ponieważ wzięły w niej udział zarówno osoby anonimowe, jak i gwiazdy. Juliette Freire nie było nikomu znana, a stała się obiektem krytyki popularnych uczestników Wielkiego Brata. Grono gwiazd obgadywało ją za plecami i niejednokrotnie poniżało, co spotkało się z radykalną krytyką widzów. Karol Conka, jedna z gwiazd programu, została z tego powodu wyeliminowana wynikiem 99,17% procent głosów, co jest rekordem. Sama Juliette jest jednak zwykłą, zabawną dziewczyną z brazylijskiego sąsiedztwa, co urzekło widzów, którzy mogli się z nią identyfikować. Po 100 dniach Juliette wyszła z domu Wielkiego Brata i dowiedziała się, że obserwuje ją 25 milionów osób. Był to dla niej szok!

Milion polubień w 6 minut

Niesamowita liczba obserwujących na Instagramie to niejedyny sukces, jaki Juliette odniosła w tej aplikacji. Kilka dni temu jedno z jej zdjęć zdobyło milion polubień w zaledwie 6 minut. Do tej pory udało się to jedynie popularnej na całym świecie piosenkarce Billie Eilish.