M jak miłość - JULA namiesza w serialu!

i

Autor: Fot. wbf Jula dołącza do M jak miłośc

M jak miłość - JULA namiesza w serialu!

2016-12-19 16:16

M jak miłość, a tam JULA. Wokalistka dołącza do obsady kultowego serialu. Koga zagra? Szczegóły już teraz na ESKA.pl

M jak miłość to kultowy serial, który od 2000 roku oglądać można na antenie TVP 2. M jak miłość opowiada losy kilku pokoleniowej rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. W serialu poznajemy ich problemy, przygody, kolejne związki, sukcesy czy porażki. M jak miłość to jedna z najchętniej oglądanych serialowych produkcji w Polsce. Okazuje się, że serial może zyskać nowych widzów, a wszystko przez nową bohaterkę, która wkrótce pojawi się w serialu.

Jula w M jak miłość

Okazuje się bowiem, że do obsady M jak miłość dołączyła piękna i niezwykle utalentowana polska wokalistka Jula. Piosenkarka zagra Paulinę, która odmieni życie Marcina (w tej roli Mikołaj Roznerski). Jesteście ciekawi jak Jula poradzi sobie z zadaniem aktorskim? My jesteśmy przekonani, że świetnie więc trzymamy za nią kciuki i czekamy na nowe odcinki M jak miłość.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE