Lykke Li - Never Gonna Love Again

i

Autor: print screen youtube Nowy teledysk od Lykke Li

Lykke Li - Never Gonna Love Again: teledysk, premiera nowej piosenki na YouTube [VIDEO]

2015-04-08 15:06

Lykke Li w nowym teledysku. Tym razem szwedzka piosenkarka postanowiła nagrać video klip do utworu Never Gonna Love Again. Teledysk zaliczył swoją premierę na YouTube 6 kwietnia 2015. 

Jest nowy teledysk od Lykke Li - szwedzkiej piosenkarki indierockowej, która zasłynęła utworem I Follow River. Tym razem artystka stworzyła video do utworu Never Gonna Love Again. Video dostępne jest na YouTube od 6 kwietnia 2015 roku. Teledysk przedstawia scenę wypadku samochodowego, do którego dochodzi w połowie klipu. Jakie jest drugie dno teledysku Never Gonna Love Again? Aby się wgryźć w sens utworu warto przytoczyć słowa artystki:

- Samotność i złamane serce podążają za tobą wszędzie i są najgłośniejszą rzeczą, jaką słyszysz, kiedy gasną światła i milknie tłum - wyjaśnia Szwedka. - Oto fragment tego, jak jest żyć swym marzeniem, będąc uwięzionym w marzeniu. Kiedy nadchodzi samotność, noc staje się sceną, gwiazdy publicznością, a deszcz wspomnieniami. 

Kawałek Never Gonna Love Again pochodzi z ostatniej płyty Lykke Li pt. I Never Learn. Album zaliczył swoją premierę w maju 2014 roku. Teledysk do Never Gonna Love Again zobaczycie poniżej tekstu.

>>>One Direction: Zayn Malik i pozostali członkowie 1D na wojennej ścieżce? 

>>>>Brzydcy i Wściekli - parodia Szybkich i Wściekłych nowym hitem YouTube

Jak spędzić czas wieczorem? Najlepiej przy dobrym serialu (za darmo i online) - Prawdziwa Historia Rodu Borgiów: 

deri