Luna

i

Autor: screen z Instagrama @musicofluna

gwiazdy

Luna pojawiła się na imprezie Wieniawy. Zadała szyku w swojej wystrzałowej stylizacji!

2024-07-11 11:10

Luna jest wielką fanką mody. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2024 pojawiła się na imprezie Julii Wieniawy i po raz kolejny zaskoczyła stylizacją. Choć było z klasą, to bardzo nowocześnie. Wokalistka wie, jak wzbudzić zainteresowanie.

Luna zyskała popularność nie tylko za sprawą swojego talentu wokalnego, ale również wyczucia stylu. Artystka nie ukrywa, że jest wielką fanką mody, a internauci nazywają ją nawet "polską Lady Gagą". To z pewnością wielki komplement, biorąc pod uwagę, jak wiele legendarnych już stylizacji wylansowała amerykańska supergwiazda. Każdy event branżowy to doskonała okazja dla Luny, by pokazać się w innym wydaniu. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2024 pojawiła się na zamkniętej imprezie Julii Wieniawy z okazji wydania jej najnowszego singla "Sobą tak" i nakręconego do niego teledysku, która miała miejsce w warszawskim klubie La Pose. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej postawiła na elegancki, jednak bardzo nowoczesny look. Trudno było oderwać od niej wzrok! Uwagę przykuwały neonowe paznokcie, nawiązujące do najnowszej piosenki wokalistki "Alive".

Luna NIGDY nie obejrzała swojego występu na Eurowizji. Tak skomentowała porażkę Polski!

Luna ani razu nie obejrzała swojego występu na Eurowizji. Tak skomentowała brak awansu!

Tak Luna ubrała się na event Wieniawy

Luna uwielbia pojawiać się na imprezach branżowych, bo ma wówczas okazje, żeby zaprezentować się w nowych outfitach. Artystka została zaproszona na event Julii Wieniawy w centrum Warszawy i po raz kolejny zaskoczyła stylizacją. Wokalistka pojawiła się w odsłaniających brzuch białej koszuli i czarnej marynarce, czarnej spódniczce i kozakach za kolano. Całości dopełniały okulary przeciwsłoneczne i neonowe paznokcie. Ikona mody?

Luna na imprezie Julii Wieniawy

i

Autor: screen z Instagrama @musicofluna
Luna na imprezie Julii Wieniawy

i

Autor: screen z Instagrama @musicofluna