Lukas Graham w Polsce! Twórcy hitu 7 Years wystąpią w Warszawie

2016-06-13 16:42
Lukas Graham w Polsce! Twórcy hitu 7 Years wystąpią w Warszawie
Autor: Fot. Instagram Screen z serwisu Instagram

Lukas Graham w Polsce! Twórcy hitu 7 Years wystąpią w Warszawie w 2017 roku. Gdzie odbędzie się koncert zespołu i ile kosztują bilety? Szczegóły wydarzenia znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Zespół Lukas Graham wystąpi Polsce! Autorzy hitu 7 Years w naszym kraju zagrają po raz pierwszy. Kiedy i gdzie odbędzie się ich koncert? Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat wydarzenia organizowanego przed Live Nation. Zespół, którego przebój 7 Years pokrył się platyną na całym świecie, na początku 2017 roku rusza w trasę koncertową. Tournee rozpoczyna się w lutym 2017 koncertem w Wielkiej Brytanii. Później muzycy odwiedzą Irlandię, Belgię, Holandię, Niemcy, Austrię, Węgry, Francję, Szwajcarię, Włochy, Hiszpanię, Portugalię i co najważniejsze - Polskę.

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Lukas Graham w Polsce - data

Pochodząca z Danii kapela w Polsce wystąpi po raz pierwszy. Patrząc jednak na ich międzynarodowy sukces koncert przyciągnie setki fanów. Muzycy w Polsce wystąpią w poniedziałek 20 marca 2017 roku.

Lukas Graham w Polsce - miejsce

Miastem, w którym odbędzie się koncert jest Warszawa. Lukas Graham wystąpią w klubie Stodoła.

Lukas Graham w Warszawie - bilety

Bilety na koncert zespołu Lukas Graham do sprzedaży trafią w piątek 17 czerwca o godz. 10:00. Wejściówki można kupić za pośrednictwem stron: livenation.pl i stodola.pl. Ceny biletów:

  • 139 zł - płyta
  • 159 zł - balkon

 

Making a secret stop on our US tour. Get tickets at www.DeltaAmexPerks.com/LukasGraham. #DeltaAmexPerks Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lukas Graham POV #NoFilter (@lukasgraham)

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze