Loud About Us - kim są? Polacy docenieni przez Tiesto, Garrixa i Don Diablo!

2018-09-15 12:27
Loud About Us - co to za projekt i kim są artyści? Polacy docenieni przez Don Diablo!
Autor: fot. materiał prasowy KIM ARTIST

Kim są artyści ukrywający się pod pseudonimem Loud About Us? Muzykę polskiego projektu poleca sam Don Diablo!

Loud About Us to dwóch przyjaciół dzielących tą samą pasję do muzyki - Kamil i Krzysiek. Ich twórczość jest wspierana przez największe nazwiska w branży EDM (Electronic Dance Music), takie jak: Tiesto, Martin Garrix czy Skrillex. Holenderski DJ Don Diablo również dostrzegł talent chłopaków i wydał słynny utwór Drums w swojej wytwórni HEXAGON, który okazał się być mega hitem.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Loud About Us - kim są, piosenki

Loud About Us to duet polskich talentów, których kariera rozwija się w oszałamiającym tempie. Warto być na bieżąco z twórczością chłopaków, bo w najbliższym czasie jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczą! Loud About Us w 2015 roku połączyli siły wraz ze wspólną pasją, co zaowocowało projektem muzycznym tworzącym utwory grane dziś przez największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Wszystko zaczęło się od Skrillexa, który zagrał remiks utworu Big Riddim Monsta, podczas imprezy w Nowym Jorku. Po tym wydarzeniu zainteresowanie duetem niesamowicie wzrosło, a ich twórczość zdobywała coraz więcej fanów. Potencjał chłopaków został dostrzeżony także przez samego Don Diablo. W 2017 roku duet Loud About Us wydał swój flagowy utwór pt. Drums, który do tej pory cieszy się dużą popularnością wśród fanów EDM, ale również największych DJ-ów całego świata, tj. Tiesto, Martin Garrix, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, Showtek, R3hab czy W&W.

Po wielkim sukcesie Drums nadszedł czas na kolejny numer i podbicie rynku muzycznego. 17 sierpnia w wytwórni Don Diablo premierę miała EP-ka Festival Weapons, na której znajdziemy nowy utwór duetu LOUD ABOUT US! pt. Kill The Beat. Kawałek rozpoczyna się spokojnym intro, które jest połączeniem progresywnego house'u i trance'u. Następnie rytm i tempo muzyki stopniowo wzrasta, aż do momentu dropa - potężnej dawki energii i chwytliwej melodii, która jest znakiem rozpoznawczym LOUD ABOUT US!. Ta wybuchowa mieszanka dźwięków tworzy imprezowy klimat pobudzający do tańca i niewątpliwie ma potencjał do zawojowania na DJ-skiej scenie muzycznej z tytułem kolejnego hitu festiwalowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze