Lotto - fatalna wpadka: dwa numery na jednej kuli [VIDEO]

2017-10-12 13:44

Gracze zauważyli dwie cyfry na jednej kuli wylosowanej przez maszynę lotto! Jak to możliwe? Zobaczcie na ESKA.pl

Lotto - wpadka wywołała sporo kontrowersji. Niektórzy grający w tym konkretnym dniu czują się oszukani. W czasie losowania na żywo czujny widz zauważył, że na jednej z wylosowanych przez maszynę kul widnieją dwa różne numery! Obok cyfr 38 znalazła się cyfra 33. Do tej niecodziennej i dość zadziwiającej sytuacji doszło w losowaniu Lotto w Irlandii. Jak to możliwe?

Koło fortuny - wpadka na miarę Familiady. Gdzie znajduje się Koloseum?

Autor: brak danych

  Uczestniczka Koła fortuny zaliczyła wpadkę na miarę Familiady! Pytanie, na które miała odpowiedzieć w programie brzmiało Gdzie znajduje się Koloseum? Odpowiedź zdaje się banalna. To oczywiście Rzym! Pytanie było łatwe więc i nagroda za prawidł

Lotto - wpadka z numerami

Losowania Lotto cieszą się rosnącą popularnością. Każdy grający ma nadzieje, że w końcu uda mu się trafić 'szóstkę' w milionowej kumulacji. I taką nadzieję mają Polacy, ale także entuzjaści z Irlandii. To właśnie gracze z tego kraju zastanawiają się, dlaczego na jednej z kul były dwa numery. Sprawę mogącą mieć ogromny wpływ na przyszłość losowań w Irlandii, skomentował rzecznik Irish National Lottery, Fran Whearty: - Na kuli znajdował się tylko jeden numer. W czasie nagrywania światło spowodowało iluzję, a gracze wzięli ją za inny numer na piłeczce 38. Nie ma mowy o żadnym oszustwie, bo zawsze przed losowaniem dokładnie sprawdzamy rozmiar i wagę każdej kuli zanim zostanie wrzucona do maszyny losującej. Przy takich pomiarach obecni są niezależni kontrolerzy. 

Słowa rzecznika mają swoje wytłumaczenie. Na filmiku wrzuconym do sieci widzimy, że kula na początku ma numer 38, ale w wyniku przekręcenia światło zaczyna padać tak, że powstaje numer 33. Zobaczcie sami:

 

W czasie losowania Lotto w Polsce również doszło do wpadki. Niegdyś w trakcie odcinka na żywo maszyna losująca 'twój szczęśliwy numerek' nagle przestała działać. 

 

Najnowsze