Latto - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Lottery drugi tydzień na szczycie. W ścisłym zestawieniu aż 5 nowości!

2023-05-05 19:52

Lottery najpopularniejszym hitem w Polsce drugi tydzień z rzędu. Głosowaliście, wybieraliście, to macie! Na szczycie bez zmian, ale na pozostałych miejscach dzieje się bardzo dużo. Najwidoczniej podmuch wiosennego powietrza na Was zadziałał i sporo nowych hitów zaczęło się Wam naprawdę podobać!

Osiem spadków, sześć awansów, pięć nowości i jedna bezetka, czyli utwór, który zachował pozycję sprzed tygodnia. Już wiecie, że jest to Lottery, pod którym podpisują się Latto i Lu Kala. To może kontynuujmy przyjemności i odhaczmy nowości, które pojawiły się w gronie 20. najpopularniejszych hitów w Polsce. Od kilku tygodni rozgrywany na naszej antenie utwór People dopiero teraz Wam się spodobał. Libianca i Cian Ducrot debiutują z tym romantycznym kawałkiem na miejscu 17. Dwa oczka wyżej uplasował się utwór The Ballet Girl, za który odpowiada Aden Foyer. Na miejscu 12. jako nowość pojawił się utwór Baby Don't Hurt Me od Davida Guetty. Francuski producent do współpracy przy tej nowej wersji kultowego What Is Love zaprosił Coi Leray oraz Anne-Marie. W tym tygodniu lepszy okazał się David Kushner i jego viralowy numer Daylight. Jednak a propo Davida Guetty, to prawdziwy król radiowych hitów. Przekonajcie się o tym oglądając wideo poniżej.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Najwyżej uplasowaną nowością jest... Marcepan! Sanah kolejny raz powalczy o numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA, a tymczasem debiutuje na miejscu 9. Skoro mieliśmy pięć nowości, to i pięć utworów musiało wypaść z zestawienia. Oto one:

  • Maneskin & Tom Morello - Gossip
  • Coi Leray - Players
  • Mae Stephens - If We Ever Broke Up
  • Dawid Podsiadło - Mori
  • Ed Sheeran - Eyes Closed

Największy spadek w Gorącej 20 Radia ESKA odnotował Drenchill ze swoim hitem Starlight. Spadł z miejsca 8. na ostatnią pozycję. Ledwo co utrzymała się również Daria ze swoją piosenką Truth. A co na podium? Same zmartwienia, czyli numer od Kubana i Quebonafide. Tuż za Latto i jej Lottery uplasował się Jax Jones ze swoim Whistle.

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj!

Gorąca 20 Radia ESKA w każdy piątek od godziny 18:00. Razem z Wami najgorętsze hity w Polsce odlicza Michu Sobkowski! Kolejne, osiemnaste w 2023 roku notowanie już 12 maja 2023. 

Gorąca 20 Radia ESKA 5.05.2023 - numer 1

Latto drugi tydzień z rzędu na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Artystka swoją drogą obiecała, że Lottery to początek nowego rozdziału w jej karierze. Choć trzeba przyznać, iż miała udany rok. Zdobyła dwie nominacje do nagrody Grammy za piosenkę Big Energy (Live)”oraz dla Najlepszego nowego artysty. Wcześniej otrzymała statuetki dla Najlepszego nowego artysty na People's Choice Awards oraz BET Awards. Trzykrotnie nominowana do AMA i czterokrotnie nominowana do VMA artystka pojawiła się na obu galach jako prezenterka oraz zdobyła tytuł Przełomowego artysty 2022 Variety Hitmakers. Niedawno ogłoszono również, że Latto otrzyma prestiżową nagrodę Powerhouse Award na gali Billboard’s Women in Music Awards 2023.