Lost Frequencies i James Arthur - piosenka Questions idealna na lato 2022

i

Autor: Rafael Deprost / Sony Music Poland Lost Frequencies i James Arthur - piosenka Questions idealna na lato 2022

Lost Frequencies i James Arthur - piosenka Questions idealna na lato 2022

2022-06-05 0:21

2022 już jest ogromnym rokiem dla belgijskiej supergwiazdy Lost Frequencies. Po jego multiplatynowym singlu Where Are You Now, który zdobył 1. miejsce w 5 krajach, Lost Frequencies dołącza teraz do niezwykłego wokalisty Jamesa Arthura, aby stworzyć brzmienie tego sezonu: Questions!

Hity lata 2022: Opierając się na harmonicznych warstwach klawiszy i gitary, które stanowią podstawę utworu, charakterystyczne pętle wokalne Jamesa wnoszą esencję tytułu, po czym jego surowy ton wybucha z głośników. Tu następuje główna część Questions z połyskującymi syntezatorami i głębokimi, rozbrzmiewającymi house beatami oraz progresywnymi akcentami, które następnie wzmacniają stylistyczną i elegancką ofertę. Utwór podnosi na duchu i wzrusza w gwiezdnym połączeniu różnorodności, gdy wokal Jamesa przekształca się w ważne przesłanie. Questions łączy charakterystyczne akcenty obu artystów z elektrycznością i pełnym pasji wokalem.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Lost Frequencies komentuje nowe wydawnictwo: Po ogromnej współpracy z Calumem Scottem w «Where Are You Now» czułem, że to odpowiednie miejsce na mój następny ruch! Przez ostatnich kilka miesięcy pracowałem nad mnóstwem muzyki, ale kiedy pojawiło się «Questions» i zacząłem pracę z Jamesem Arthurem nad wokalem, wiedziałem, że to następny singiel. Jeśli chodzi o produkcję, spodobał mi się pomysł, aby podążać za nurtem mojego poprzedniego singla, ale z dużą progresją akordów przed refrenem, aby zapewnić dobre wrażenia w utworze, zanim wpada w bardziej melancholijny nastrój. Nie mogę się doczekać, aż zagram to na koncertach i zobaczę reakcję publiczności!.

James Arthur dodaje: Felix to ogromny talent. Utwór powstał bardzo szybko i z łatwością… Zdecydowanie jest idealny na lato.

Z miliardami streamów i prawie 26 milionami słuchaczy miesięcznie na samym Spotify oraz 11 platynowymi singlami, Lost Frequencies stał się jednym z najbardziej pożądanych i godnych uwagi nazwisk w branży. Przed pandemią znalazł się na szczycie listy Festicket z największą liczbą występów festiwalowych w ciągu jednego lata, z 49 festiwalami na całym świecie w 21 krajach na 3 kontynentach, pokonując między innymi The 1975. W tym roku powróci na światowe festiwale, w tym Tomorrowland, Balaton Sounds, Pinkpop, Airbeat One, Creamfields i wiele innych. Dodatkowo zawita ze swoją trasą „Lost Frequencies LIVE” do Polski.

  • 01.12.2022 – WARSZAWA – STODOŁA
  • 02.12.2022 – KRAKÓW – KLUB STUDIO

Z ponad 30 milionami sprzedanych płyt, katalog Jamesa Arthura obejmuje miliardy streamów, w tym dla kultowych już utworów „Say You Won’t Let Go” i „Impossible”. Dzięki „Questions” Lost Frequencies i James Arthur bez wątpienia stworzyli jeden z największych hymnów tego lata.