LOKA - OCZY MIASTA. Premiera nowego teledysku TYLKO NA ESKA.PL! [VIDEO]

2013-01-25 19:59

Oczy Miasta to najnowszy teledysk do trzeciego singla zespołu Loka. Nowy klip Loki możecie już oglądać tylko na Eska.pl! Zapraszamy!

Tylko dla bywalców Eska.pl zespół Loka pokazuje swój najnowszy klip do hitu Oczy Miasta! Zobaczcie teledysk i piszcie na Eskowym czacie jak Wam sie podoba!

W piątek, 25 stycznia, zespół Loka gościł na videoczacie Eska.pl! Chłopaki odpowiadali na pytania fanów - zobacz zapis video wywiadu z zespołem loka >>>

Utwór Oczy Miasta, który wybrano na trzeciego singla, w listopadzie ubiegłego roku trafił na debiutancką płytę Prawdziwe Powietrze. Muzycy zespołu postanowili jednak przygotować niespodziankę dla wszystkich fanów i po raz kolejny udowodnić, że Loka ma niejedno muzyczne oblicze.

- Wersja którą przygotowaliśmy, jako singiel, znacząco różni się od tej, która znalazła się na płycie: jest jeszcze bardziej dynamiczna, ma w sobie jeszcze więcej muzycznej energii, a nawet rockowego klimatu. Mamy nadzieję, że spodoba się słuchaczom i stanie się jednym z przebojów trwającego karnawału – przyznają muzycy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze