LOKA był gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

2013-01-23 17:30

Zespół Loka, który właśnie zakończył prace nad teledyskiem do hitu Oczy Miasta, był gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25 stycznia o godz. 18.30! Zobacz zapis rozmowy na Eska.pl!

>>> PRAPREMIERA KLIPU OCZY MIASTA - TYLKO NA ESKA.PL

Zespół Loka
to rock'n'rollowa grupa, dla której w muzyce najważniejsze są zabawa i taneczny rytm! Piosenki Loki zawierają ogromne pokłady optymizmu, a elementem łączącym ich klipy zdaje się być człowiek hot-dog ;) Członkowie grupy są z Warszawy, Wrocławia, Ostródy i Iławy.

Loka wydała już trzy single: Widziałem Ciebie, Prawdziwe Powietrze i Oczy Miasta. Najnowszy kawałek - Oczy Miasta - doczekał się nowoczesnego teledysku, który jako pierwsi zobaczą bywalcy serwisu Eska.pl! Tylko na Eska.pl podczas specjalnego videoczatu w piątek, 25 stycznia, o godz. 18.30 swoją specjalną prapremierę będzie miał klip Oczy Miasta! Teledysk przed terminem oficjalnej publikacji będzie można zobaczyć tylko na Eska.pl!

>>> Zobacz fotosy z planu zdjęciowego i trailer klipu Oczy Miasta!

Oprócz prapremiery teledysku Loki, odpowiadał na Wasze pytania. Zobacz zapis rozmowy z Loka!

Videoczat Eska.pl to cykliczne spotkania z największymi i wschodzącymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Gośćmi videoczatu Eska.pl do tej pory byli m.in. Natalia Siwiec, Rahim, Robert M, Marina, Radek Liszewski z zespołu Weekend czy Łukasz Zagrobelny.

LOKA - Prawdziwe Powietrze:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze