LOKA był gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

2013-01-23 17:30

Zespół Loka, który właśnie zakończył prace nad teledyskiem do hitu Oczy Miasta, był gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25 stycznia o godz. 18.30! Zobacz zapis rozmowy na Eska.pl!

>>> PRAPREMIERA KLIPU OCZY MIASTA - TYLKO NA ESKA.PL

Zespół Loka
to rock'n'rollowa grupa, dla której w muzyce najważniejsze są zabawa i taneczny rytm! Piosenki Loki zawierają ogromne pokłady optymizmu, a elementem łączącym ich klipy zdaje się być człowiek hot-dog ;) Członkowie grupy są z Warszawy, Wrocławia, Ostródy i Iławy.

Loka wydała już trzy single: Widziałem Ciebie, Prawdziwe Powietrze i Oczy Miasta. Najnowszy kawałek - Oczy Miasta - doczekał się nowoczesnego teledysku, który jako pierwsi zobaczą bywalcy serwisu Eska.pl! Tylko na Eska.pl podczas specjalnego videoczatu w piątek, 25 stycznia, o godz. 18.30 swoją specjalną prapremierę będzie miał klip Oczy Miasta! Teledysk przed terminem oficjalnej publikacji będzie można zobaczyć tylko na Eska.pl!

>>> Zobacz fotosy z planu zdjęciowego i trailer klipu Oczy Miasta!

Oprócz prapremiery teledysku Loki, odpowiadał na Wasze pytania. Zobacz zapis rozmowy z Loka!

Videoczat Eska.pl to cykliczne spotkania z największymi i wschodzącymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Gośćmi videoczatu Eska.pl do tej pory byli m.in. Natalia Siwiec, Rahim, Robert M, Marina, Radek Liszewski z zespołu Weekend czy Łukasz Zagrobelny.

LOKA - Prawdziwe Powietrze:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze