Liza Misnikova z The Voice Kids i Eurowizji Junior śpiewa hit Billie Eilish. Zrobi karierę?

2020-04-06 16:33 MK
Liza Misnikova
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Ta uczestniczka trzeciej edycji The Voice Kids dała się poznać polskiej publiczności jeszcze przed udziałem w popularnym show. Reprezentowała bowiem swój kraj na Eurowizji Junior w Gliwicach. Mowa o Lizavecie Misnikovej, która na swoim Instagramie opublikowała cover hitu Billie Eilish. Jak jej poszło? Sprawdź na ESKA.pl.

Liza Misnikova - cover piosenki Billie Eilish z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom, którzy kibicują młodej wokalistce w spełnieniu jej marzeń o wielkiej karierze muzycznej! Choć Lizaveta ma zaledwie czternaście lat, już może poszczycić się sporymi sukcesami na swoim koncie. Przede wszystkim, piosenkarka reprezentowała Białoruś podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, który po raz pierwszy w historii miał miejsce w Polsce, w Gliwicach. Następnie, polscy telewidzowie mogli podziwiać jej losy w programie The Voice Kids. Liza zachwyciła trenerów podczas Przesłuchań w ciemno, kiedy to wykonała hit Break Free z repertuaru Ariany Grande. Ostatecznie, udało jej się zakwalifikować do etapu Sing-Off. Tam musiała oddać miejsce w finale innym reprezentantom drużyny Tomsona i Barona.

Mimo że Liza Misnikova nie znalazła się w finałowej dziewiątce, udało jej się zgromadzić rzeszę polskich fanów. Nastolatka może poszczycić się aż 80 tysiącami obserwujących na Instagramie. Pokaźna liczba pochodzi właśnie z Polski, dlatego też Elizaveta zamieszcza opisy do zdjęć w dwóch językach. Stosująca się do zasady #zostanwdomu wokalistka zrobiła niespodziankę swoim wielbicielom i zamieściła na Insta swoje wykonanie piosenki No Time To Die.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Liza Misnikova - Billie Eilish

Utwór No Time To Die spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem na całym świecie. Zdaniem wielu internautów, to najlepsza piosenka promująca filmy o Jamesie Bondzie od czasów Skyfall Adele. Billie Eilish pokazała w kawałku, na co ją stać. Teraz, swoje zdolności wokalne pokazała również Liza. Młoda wokalistka podzieliła się z fanami swoją interpretacją hitu amerykańskiej piosenkarki. Jak sama przyznała, to jej ulubiona piosenka. Poradziła sobie?

Najnowsze