Little Mix - OMG - nowa piosenka z płyty Get Weird - kiedy premiera?

2015-10-27 13:25
Little Mix
Autor: bulls Little Mix

Little Mix w nowej piosence OMG - kiedy premiera nowego kawałka z płyty Get Weird? Mamy pierwszą zapowiedź nowego utworu popularnego girslbandu z Wielkiej Brytanii. Posłuchajcie już teraz na ESKA.pl 

Little Mix - OMG, czyli nowa piosenka, której tytuł przywodzi na myśl skrót od angielskiego wyrażenia Oh My God! zaliczy swoją premierę jeszcze przed premierą nowej płyty? Wskazuje na to ujawniony na stronie girsbandu teaser klipu do OMG (do zobaczenia poniżej tego artykułu). Przypomnijmy, że premiera krążka Get Weird została zapowiedziana na 6 listopada 2015 roku. Jak twierdzą muzyczni eksperci nowa płyta Little Mix ma być przepełniona popowymi brzmieniami. Jednak po odsłuchaniu fragmentu OMG już teraz wiemy, że nie zabraknie na niej elektronicznych wstawek. 

Little Mix - OMG - tekst piosenki jest już w sieci? 

Do tej pory członkinie Little Mix ujawniły jedynie krótki fragment piosenki OMG. Jak łatwo się domyślić będzie to piosenka o damsko-męskich relacjach. Oto tekst ujawnionego fragmentu: Oh my gosh, I did it again/ He said I broke his heart, it keeps happening! Zagraniczne portale już teraz obstawiają, że OMG będzie największym hitem nadchodzącej płyty Get Weird. Czy mają rację? Posłuchajcie zapowiedzi OMG: 

Little Mix - Get Weird, co wiemy o nowej płycie? 

Już 6 listopada 2015 roku do sprzedaży trafi nowy krążek dziewczęcej formacji z Wielkiej Brytanii. Będzie to trzeci album w dorobku Little Mix. Już teraz wiemy, że  na płycie Get Weird znajdą się piosenki stworzone przy współpracy z Jess Glynne, MNEK oraz Jessie J. Siglami promującymi nowy materiał są kawałki Black Magic oraz Love Me Like You. W sieci znajdziemy również kawałek Hair, który swoją premierę zaliczył 28 sierpnia 2015 roku. Z jeszcze większa niecierpliwością czekamy na OMG! Co o nowej płycie sądzą same wokalistki? Oto ich wypowiedź z wywiadu dla BBC Radio 1:

- Jesteśmy podekscytowane, ale jednocześnie przerażone, ponieważ nigdy wcześniej nie tworzyłyśmy w takim stylu, jak na nowym albumie. To nowy tor w naszej karierze i czujemy się bardzo pozytywnie. Naszą inspiracją były lata 80., bo uwielbiamy eksperymentowanie i podejmowanie ryzykownych decyzji.

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze